Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė Klaipėdoje pagerbė negrįžusiuosius iš jūros

Dalia Grybauskaitė prie „Albatroso" paminklo dalyvavo negrįžusiųjų iš jūros pagerbimo ceremonijoje
Prezidentės spaudos tarnyba / Dalia Grybauskaitė prie „Albatroso" paminklo dalyvavo negrįžusiųjų iš jūros pagerbimo ceremonijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankydamasi Klaipėdoje prie „Albatroso“ paminklo dalyvavo negrįžusiųjų iš jūros pagerbimo ceremonijoje.

„Šiandien minime tuos, kurie išėjo į jūrą dirbti, nešti žinią apie Lietuvą, išėjo ir negrįžo. Visi šie žmonės – mūsų širdyse ir atmintyje. Savo žmones prarado ne tik šeimos nariai, bet ir visa šalis. Todėl visos Lietuvos vardu dar kartą nuolankiai lenkiu galvą prieš tuos, kurie išėjo ir negrįžo, bet liko mūsų širdyse“, – Prezidentūros pranešime spaudai cituojama D. Grybauskaitė.

Šalies vadovė padėkojo visiems, kurie dirba jūroje, jų šeimų nariams, taip pat visiems, susijusiems su jūra. Pasak Prezidentės, Lietuvai Klaipėda ir jūra yra be galo svarbu: tai mūsų vartai į pasaulį, mūsų ekonominis, energetinės nepriklausomybės simbolis.

Prezidentė palinkėjo, kad sparnus išskleidusio albatroso paminklas visiems, esantiems jūroje, simbolizuotų viltį sėkmingai sugrįžti, o jų laukiantiems – sulaukti savo artimųjų.

Prezidentės spaudos tarnybos nuotr./Dalia Grybauskaitė prie Albatroso

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min