Tiesiogiai
Tiesiogiai
2013-10-04 14:41

Prezidentė kreipiasi į Seimą dėl įgaliojimus baigiančių teisėjų atleidimo

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, gavusi Teisėjų tarybos patarimą, dekretu kreipiasi į Seimą dėl Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo Juozo Šerkšno atleidimo iš pareigų, pasibaigus įgaliojimų laikui.
Dalia Grybauskaitė
Dalia Grybauskaitė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Taip pat šalies vadovė kreipiasi į Seimą pritarimo dėl Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų Algirdo Gailiūno ir Marytės Mitkuvienės atleidimo iš pareigų, pasibaigus įgaliojimų laikui.

Lietuvos Aukščiausiajame Teisme nuo 1981 metų dirbančio teisėjo Juozo Šerkšno įgaliojimai baigiasi 2014 m. sausio 12 d. Ilgametę teisėjo darbo patirtį turinčių Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų Algirdo Gailiūno ir Mary tės Mitkuvienės įgaliojimai baigiasi atitinkamai 2013 m. lapkričio 19 d. ir 2014 m. kovo 8 d.  

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą