Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė: Lietuva keičiasi, keistis turi ir policija

Prezidentė pasveikino policijos pareigūnus Angelų sargų dienos proga
president.lt nuotr. / Prezidentė pasveikino policijos pareigūnus Angelų sargų dienos proga
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį susitiko su Policijos departamento bei visų šalies vyriausiųjų policijos komisariatų vadovais ir pasveikino juos bei visus pareigūnus artėjančios profesinės šventės Angelų sargų dienos ir Lietuvos policijos atkūrimo 20-mečio proga.

Susitikimo metu prezidentė dėkojo pareigūnams už ištvermę ir sąžiningai atliekamą pareigą, aptarė policijai ir visuomenės saugumui kylančias problemas.

„Gyvenimas šalyje keičiasi, keistis turi ir policija. Visuomenės saugumas priklauso ne nuo policijos pareigūnų skaičiaus, o nuo sumanaus pajėgų valdymo. Todėl policijos vadovų ir pareigūnų laukia nemenki iššūkiai optimizuojant policijos veiklą, kuriant modernias policijos pajėgas ir užtikrinant šalies gyventojų saugumą. Angelų sargų vardas – ne tik kilni ir garbinga misija, bet ir didelis įpareigojimas bei atsakomybė", – per susitikimą su policijos vadovais pabrėžė prezidentė.

Šalies vadovės teigimu, per dvidešimt nepriklausomybės metų Lietuvai pavyko suburti profesionalias policijos pajėgas, jos turi būti išsaugotos ir sustiprintos. Ir policijos vadovybė, ir valdžios institucijos, pasak prezidentės, privalo rasti galimybių užtikrinti tinkamas policijos pareigūnų darbo sąlygas ir orų pragyvenimo lygį.

Prezidentė ragino policijos vadovus neatidėlioti būtiniausių, efektyvią ir profesionalią policijos veiklą užtikrinsiančių sprendimų, ūkiškiau tvarkyti policijos valdomą turtą ir daugiau dėmesio skirti kovai su organizuotu nusikalstamumu.

Prezidentės teigimu, ypač svarbus kiekvieno pareigūno asmeninis požiūris į jiems tenkančią misiją ir atsakomybę, taip pat visuomenės palaikymas, todėl būtina stiprinti policijos ir visuomenės bendradarbiavimą, policijos rėmėjų gretas bei būti kaip galima arčiau žmogaus. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min