Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 26d. 15:26

Prezidentė: Lietuvai trūksta pirmosios Vyriausybės susitelkimo

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė pirmosios atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vyriausybės klubo narius
president.lt nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė pirmosios atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vyriausybės klubo narius

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė pirmosios atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vyriausybės klubo narius Albertą Sinevičių, Leoną Ašmontą, Algimantą Nasvytį, Vytą Navicką ir Juozą Oleką.

Prezidentės spaudos tarnybos pranešime teigiama, kad savo iniciatyva apsilankę Prezidentūroje klubo nariai įteikė Prezidentei Daliai Grybauskaitei atminimo medalį.

Dėkodama už apdovanojimą, valstybės vadovė sakė, jog pirmosios atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vyriausybės indėlis, kuriant valstybės vykdomosios valdžios struktūras, įgyvendinant pirmąsias reformas, priimant tuomet nepopuliarius ekonominius sprendimus bei užmezgant diplomatinius santykius su užsienio valstybėmis yra neįkainojamas.

Pasak šalies vadovės, nepaisant sudėtingos tuometinės ekonominės ir politinės situacijos, pirmosios Vyriausybės nariai savo darbu ir sprendimais padėjo atkurti Lietuvos valstybės pamatus.

„Jūsų gebėjimas sutelkti skirtingas pažiūras, išgirsti vienas kitą, siekti bendro tikslo, atsakomybė už valstybę – yra puikus pavyzdys ir šių dienų politikams. Šiandien Lietuvai, kaip ir prieš dvidešimt metų, reikalinga santarvė", – sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min