Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė nepasirašys Miškų įstatymo, nes turi jam priekaištų

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Po susitikimo su prezidente Dalia Grybauskaite, Seimo pirmininkė Irena Degutienė pareiškė, kad jos abi turi priekaištų Seimo priimtam Miškų įstatymui. Anot I.Degutienės, prezidentė grąžins įstatymą tobulinti.

„Prezidentė turės tam tikrų pastabų ir gali būti, kad Miškų įstatymas bus grąžintas Seimui tobulinti. Dabar nenorėčiau konkretinti, kokios yra pastabos. Kai kurios yra panašios, apie ką kalbėjo ir kai kurie parlamentarai Seime“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė I.Degutienė.

Ji teigė ir pati turinti pastabų šiam įstatymui. „Miškų įstatyme, aš suprantu, buvo maksimaliai ieškoma balanso tarp viešojo ir privataus intereso. (...) Dabar įteisinta, kad, pavyzdžiui, jei aš turėjau nuosavybę, kuri buvo nusavinta, bet dabar įteisinta ir aš ją kažkam pardaviau ir tas kažkas mano buvusioje sodyboje nori pasistatyti. Tai aš įstatyme būčiau įteisinusi (galimybę statytis) tik tiems, kurie yra palikuonys, bet ne tarpininkams, kuriems palikuonys pardavė“, – sakė Seimo pirmininkė.

Miškų įstatyme numatoma leisti privačioje miško žemėje atstatyti buvusias sodybas, kai šių sodybų buvimo juridinis faktas nustatytas vadovaujantis Civilinio proceso kodeksu pagal archyvinius dokumentus.

Parlamento vadovė taip pat užsiminė, jog prezidentė turėtų pasirašyti Atsinaujinančių išteklių įstatymą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min