Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 29d. 15:47

Prezidentė pasveikino ir apdovanojo daugiavaikes motinas

Prezidentė pasveikino ir apdovanojo mamas
President.lt nuotr. / Prezidentė pasveikino ir apdovanojo mamas

Artėjant Motinos dienai – pirmajam gegužės sekmadieniui – prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino daugiavaikes mamas.

„Gausios ir darnios šeimos – tai mūsų valstybės ateitis, mūsų viltis. Pagarbaus visuomenės požiūrio į gausias šeimas skatinimas ir palankios šeimai aplinkos kūrimas – tai vienas svarbiausių uždavinių, kuriems šalies Vyriausybė, savivalda, darbdaviai ir bendruomenės turėtų skirti ypatingą dėmesį,„ – sakė Prezidentė D. Grybauskaitė Motinos dienos išvakarėse ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanodama 43 daugiavaikes motinas, išauginusias daugiau nei septynis vaikus.

Pasak šalies vadovės, Lietuvos motinos, pasiaukojamai auginančios ir auklėjančios vaikus, vertos didžiausio įvertinimo, skatinimo ir pagarbos.Gausios ir darnios šeimos – tai mūsų valstybės ateitis, mūsų viltis.

Tarp apdovanotųjų yra ir garbingo šimto metų sulaukusių, ir jaunesnių motinų, iš kartos į kartą perdavusių mamos meilę, gražiausias šeimos tradicijas ir kultūrines vertybes. Šias vertybes, pasak šalies vadovės, būtina puoselėti ir diegti jaunajai kartai, kuri kurs ateities Lietuvą.

Šalies vadovė padėkojo daugiavaikėms mamoms už atsidavimą ir kantrybę, išauginus savo vaikus dorais žmonėmis ir piliečiais, gerbiančiais savo tėvus, mylinčiais Tėvynę ir atjaučiančiais savo artimą. Prezidentė D.Grybauskaitė palinkėjo visoms mamoms, kad jas visada džiugintų vaikų šypsenos, gaubtų jų meilė ir dėkingumas.

President.lt nuotr./Prezidentė pasveikino ir apdovanojo mamas
President.lt nuotr./Prezidentė pasveikino ir apdovanojo mamas


 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min