Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo skiriamuosius raštus priėmusi prezidentė pažėrė priekaištų dėl lietuviškų pieno produktų importo ribojimo

Prezidentė priėmė Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo skiriamuosius raštus
R.Dačkaus nuotr. / Prezidentė priėmė Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo skiriamuosius raštus
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Rusijos Federacijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo skiriamuosius raštus ir ne tik pasveikino jį pradėjus eiti pareigas, bet ir apibėrė priekaištais dėl lietuviškų pieno produktų embargo.

Prezidentė pabrėžė, jog Lietuva tikisi palaikyti geranoriškus, abipuse pagarba ir lygiaverčiu bendradarbiavimu pagrįstus dvišalius santykius su Rusija.

Pasak prezidentės, tik atviras, skaidrus dialogas, gerbiant tarptautines sutartis ir vykdant tarptautinius įsipareigojimus, gali užtikrinti rezultatyvų Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimą.

Susitikime kalbėta apie ekonominį bendradarbiavimą ir dvišalę prekybą. Prezidentė D.Grybauskaitė pabrėžė, jog lietuviško pieno produktų importo ribojimai nepateikiant jokio paaiškinimo, Rusijos atsisakymas laikytis „TIR Carnet" konvencijos nuostatų kenkia dvišaliams Lietuvos ir Rusijos prekybiniams santykiams bei pažeidžia Pasaulio prekybos organizacijos ir kitų tarptautinių susitarimų principus.

1951 m. gimęs ambasadorius yra baigęs istorijos ir diplomatijos mokslus. A.Udalcovas diplomatinę karjerą pradėjo 1973 m., yra dirbęs atstovybėse Latvijoje ir Slovakijoje, kalba anglų, čekų ir slovakų kalbomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min