Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2013 balandžio 24d. 17:36

Prezidentė priėmė Šveicarijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Šveicarijos ambasadoriumi Markusu Dutly
Prezidentės spaudos tarnybos/Dž. G. Barysaitės nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Šveicarijos ambasadoriumi Markusu Dutly

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Šveicarijos ambasadoriaus Markuso Dutly skiriamuosius raštus.

Pasak prezidentės, Lietuva ir Šveicarija sėkmingai bendradarbiauja ir stiprindamos dvišalius ryšius, ir skatindamos dialogą svarbiausiais tarptautinės politikos klausimais, teigiama Prezidentūros pranešime spaudai. Šalies vadovės teigimu, naujų galimybių bendradarbiavimui stiprinti suteiks šių metų birželio 3-ąją įvyksiantis Šveicarijos Konfederacijos prezidento vizitas ir liepos mėnesį prasidedantis Lietuvos pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai.

Prezidentė pabrėžė, kad nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo pradžios iki šiol Šveicarija teikia mūsų šaliai svarbią finansinę ir ekspertinę paramą.

Pasak šalies vadovės, Lietuvos ir Šveicarijos ekonominis bendradarbiavimas aktyvus, tačiau yra galimybių ir tolesnei santykių plėtrai. Šveicarija šiuo metu yra svarbiausių Lietuvos eksporto partnerių trisdešimtuke.

Šveicarijos diplomatas yra gimęs Italijoje. Prieš pradėdamas darbą Užsienio reikalų ministerijoje, dirbo Tarptautinio raudonojo kryžiaus misijose Salvadore ir Gruzijoje. Pagal išsilavinimą – politologas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min