Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė skyrė 6 teisėjus

Dalia Grybauskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
1
A A

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą pasirašė dekretus dėl šešių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. Ceremonijoje šalies vadovė taip pat priėmė generalinio prokuroro pavaduotojo Dariaus Karčinsko priesaiką.

„Jūsų rankose atsidurs konkrečių žmonių likimai. Todėl šiandien Jūs prisiekėte kiekvienam Lietuvos žmogui, kad savo pareigas – teisėjo, prokuroro – atliksite garbingai, būsite dėmesingi kiekvienam. Būsite tais, kuriais galima pasitikėti, tikėti ir didžiuotis“, – priimdama priesaikas sakė Prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad garbingai, sąžiningai vykdyti teisingumą bei ginti asmens, visuomenės ir valstybės teises yra kilni, didelės atsakomybės reikalaujanti misija. Suteikiama teisė spręsti valstybės vardu, pasak Prezidentės, yra labai didelio pasitikėjimo ženklas.

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėja paskirta Ramutė Ruškytė; Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėju – Tomas Blinstrubis; Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjais paskirti Sigita Fomičiova ir Gediminas Užubalis; Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja – Justė Visakavičienė; Pakruojo rajono apylinkės teismo teisėja paskirta Kristina Jurevičienė.

Visiems prisiekusiems šalies vadovė palinkėjo savo darbe neprarasti vienos svarbiausių savybių – žmogiškumo, stengtis suprasti žmogų ir įsigilinti į jo problemą, taip pat didelės išminties sąžiningai tarnaujant tautai ir valstybei.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min