Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė: susijungimas su Europos Sąjungos transporto sistema – vienas iš Lietuvos prioritetinių siekių

Via Baltica
LNF nuotr. / Via Baltica
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su už Europos transporto politiką atsakingu Europos Komisijos nariu Siim Kallu.

Šalies vadovė pabrėžė, jog išvystyta Europos transporto infrastruktūra yra būtina sąlyga realiai ir sėkmingai Europos integracijai. Todėl Baltijos šalių transporto jungtys su Europa yra Lietuvos siekis. Geležinkelis „Rail Baltica", greitkelis „Via Baltica" išlieka prioritetiniais projektais.

„Susijungimas su Europos Sąjungos transporto sistema – vienas iš Lietuvos prioritetinių siekių. Kaip ir energetikoje, taip ir transporte Lietuva ir kitos Baltijos šalys neturi būti izoliuotos. Todėl tikimės, kad strateginės svarbos projektams bus užtikrintas europinė parama", – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Susitikime taip pat buvo aptarta Europos Komisijos rengiama vieningos ES transporto erdvės direktyva, ES Transporto Baltoji Knyga, kuri nubrėžia Europos transporto sistemos vystymo perspektyvas, pasirengimas deryboms dėl naujosios ES finansinės perspektyvos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min