Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentę sužavėjo Kelmės specialiosios mokyklos bendruomenės sveikinimas

Dalia Grybauskaitė švenčia gimtadienį
Roberto Dačkaus nuotr. / Dalia Grybauskaitė švenčia gimtadienį
Šaltinis: 15min
1
A A

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kovo 1-ąją minėjusi 61-metų sukaktį, sulaukė vieno netikėto sveikinimo, kuris sužavėjo valstybės vadovę. Kelmės specialiosios mokyklos bendruomenė 15min atsiuntė savo videosveikinimą Prezidentei. Valstybės vadovė, išvydusi šį sveikinimą, pati paskambino idėjos autoriui mokytojui Valdui Kančauskui.

„Visus metus su mokiniais brandinome šią idėją ir labai labai laukėme šitos, svarbios datos, kad galėtumėme pasveikinti ir padovanoti savo kūrinius MŪSŲ mylimai, nuostabiai gerb. Prezidentei.

Labai tikiuosi, kad gerb. Prezidentė mūsų mokyklos mokinių darbelius pamatys... Su mokiniais filmuką kūrėme kelias dienas. Tai nepaprasto kruopštumo ir kantrybės reikalaujantis darbas. Atsižvelgiant, kad filmas – videosveikinimas sukurtas kartu su vaikais, turinčiais protinę ir fizinę negalią, tai – mažas žygdarbis.

VIDEO: Kelmės specialiosios mokyklos bendruomenės sveikinimas Prezidentei

Visi vaikai lanko Kelmės specialiąją mokyklą bei čia veikiantį Neformalaus vaikų švietimo Vektorinės grafikos (piešimo) ir fotografijos pagrindų (informacinių technologijų) būrelį. Mano vadovaujamo NVŠ Vektorinio piešimo ir fotografijos būrelio vaikai šiais metais labai daug pasiekė. Jie net dviejuose respublikiniuose ir tarptautiniuose elektroninių Kalėdinių atvirukų piešimo konkursuose pelnė dvi labai aukštas antras vietas tarp visų Lietuvos mokyklų ir beveik 5000 pateiktų vertinimui darbų“, – 15min rašė būrelio vadovas ir idėjų autorius Kelmės specialiosios mokyklos matematikos ir informacinių technologijų vyr. mokytojas, bei laisvasis NVŠ mokytojas Valdas Kančauskas.

Išvydusi sveikinimą Prezidentė D.Grybauskaitė penktadienį pati paskambino mokytojui V.Kančauskui ir padėkojo jam bei jo auklėtiniams už malonią staigmeną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min