Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė sveikina Moldovą Nepriklausomybės paskelbimo dvidešimtmečio proga

Dalia Grybauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Moldovos Parlamento Pirmininką, laikinai einantį Prezidento pareigas, Marianą Lupą ir visus šalies žmones Nacionalinės šventės – Nepriklausomybės paskelbimo dvidešimtmečio – proga.

Sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė, kad jau du dešimtmečius žengdama laisvės ir demokratijos keliu Moldova atliko milžinišką darbą reformuojant šalies ekonomiką ir politinę sistemą, keičiant visuomenės mąstymą ir įtvirtinant bendras europines vertybes. Moldova, pasak Prezidentės, yra neatskiriama geografinės, politinės, ekonominės ir vertybinės Europos dalis.

„Šiltai prisimindama mūsų susitikimą Kišiniove liepos mėnesį noriu Jus patikinti, kad Lietuva ir toliau visapusiškai rems Moldovos žingsnius europinės integracijos kelyje. Mūsų šalių bendradarbiavimas jau dabar duoda puikių rezultatų, todėl sieksiu tęsti ir stiprinti mūsų institucijų, verslininkų ir visuomenių bendradarbiavimą. Esu įsitikinusi, kad tai bus naudinga abiem šalims", – rašoma Prezidentės sveikinime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min