Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentės nedžiugina Vitalijos Vonžutaitės vyro karjera

Vitalija Vonžutaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Vitalija Vonžutaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prezidentė Dalia Grybauskaitė neslepia nepasitenkinimo, kad jos metiniame pranešime išdėstyta kritika dėl „darbiečio“ Vigilijaus Juknos vadovaujamoje Žemės ūkio ministerijoje saviems dalijamų postų liko neišgirsta. Seimo narės ir kaltinamosios Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje Vitalijos Vonžutaitės vyro Sergejaus Fedotovo įsidarbinimo istoriją prezidentė laiko dar vienu tokios politinės protekcijos atveju.

„Deja, matome įvairių pavyzdžių, kad viena ar kita partija naudoja politines pozicijas tam, kad sustatytų savo atstovus, matyt, turėdama ar matydama tame naudos. Tai labai akivaizdu ir ypač matosi Darbo partijos veiksmuose“, – antradienį pažymėjo prezidentė, paklausta, kaip vertina V.Vonžutaitės vyro laimėtą Valstybinės augalininkystės tarnybos (VAT) vadovo  konkursą.

Premjeras Algirdas Butkevičius kol kas laikosi nuosaikiau ir tiesiai nesako, kad V.Vonžutaitės vyrui pareigas parūpino „darbietis“ ministras V.Jukna ir „darbietė“ viceministrė  Živilė Pinskuvienė.

Jis tvirtina ir toliau laukiantis Žemės ūkio ministerijoje dėl S.Fedotovo įdarbinimo atliekamo tyrimo rezultatų.

A.Butkevičius prezidentės kritikos Darbo partijai klausė tylomis, nedemonstruodamas, kad kalbama apie veiklą jo vadovaujamoje Vyriausybėje.

Tiesa, pabaigęs kalbėti kitomis temomis, pats A.Butkevičius netikėtai vėl grįžo prie S.Fedotovo įsidarbinimo istorijos ir pridūrė, kad šioje Vyriausybėje susitepę politikai pareigų netenka.

„Tiesa, dėl tam tikros informacijos, kad tam tikri patarėjai yra priimami į darbą, o po to, jei atsitinka negeri dalykai arba sužinoma informacija, kad jie yra padarę nusižengimus, tai su jais yra nesitaikstoma. Ir Žemės ūkio ministerijoje vienas patarėjas turėjo palikti darbą, ir Švietimo ir mokslo ministerijoje, ir Sveikatos apsaugos ministerijoje“, – neklaustas sakė premjeras.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min