Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentui Valdui Adamkui skirtas Petro Vileišio apdovanojimas

Valdas Adamkus
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Valdas Adamkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumas nusprendė prezidentui Vladui Adamkui skirti garbingiausią pramonininkų konfederacijos Petro Vileišio nominacijos apdovanojimą.

Penktadienį nacionalinėje Filharmonijoje prezidentas Valdas Adamkus už nepriklausomos, atviros ir modernios Lietuvos valstybės kūrimą, indėlį stiprinant pramonės ir verslo įmonių žinomumą Europoje ir Pasaulyje pagerbtas nominacijos apdovanojimu – Petro Vileišio skulptūriniu portretu bei jo aukso medaliu.

„Prezidentas Valdas Adamkus – vienas labiausiai valstybei ir visuomenei nusipelniusių žmonių. Jo indėlis – milžiniškas, kuriant šiuolaikišką Lietuvą, supratimą ir pagalbą verslui įsitvirtinti bei būti matomam Vakarų valstybių šeimoje,“ – sako Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

Petro Vileišio nominacijos apdovanojimu verslo kategorijoje taip pat bus pagerbtas vienas iš Lietuvos pramonininkų konfederacijos steigėjų ir ilgametis Alytaus krašto pramonininkų asociacijos prezidentas, buvęs UAB „Snaigė“ vadovas Antanas Andrulionis, VDU studentas Mantas Jurgutis ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivis Lukas Kornelijus Vaičiakas.

Lietuvos pramonininkų konfederacija Petro Vileišio nominacijos apdovanojimu pagerbia Lietuvos ir užsienio piliečius, už verslo bendruomenei ir valstybei reikšmingą veiklą bei jaunosios kartos atstovus už pasiekimus moksle, pilietines ir visuomenines iniciatyvas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min