Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 17, 06:04

Prezidentūra rengiasi iškilmingam priėmimui: G.Nausėda kviečia nusipelniusius žmones

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga prezidentas Gitanas Nausėda Simono Daukanto aikštės rūmuose rengia iškilmingą priėmimą. Jo metu, kaip aiškino prezidentūros atstovai, planuojama meninė dalis, susijusi su Rusijos karu prieš Ukrainą, svečiai bus pavaišinti simboline taure vyno. Pernai buvo kilęs sujudimas dėl renginio prezidentūroje – kai kurie aukšto rango politikai nebuvo pakviesti, kai kurie, tarkime, premjerė Ingrida Šimonytė, jame nedalyvavo.
Diana Nausėdienė ir Gitanas Nausėda per iškilmingą priėmimą Tik prenumeratoriams
Diana Nausėdienė ir Gitanas Nausėda per iškilmingą priėmimą 2021 metais / Prezidento kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotr.

Kaip nurodo prezidento Komunikacijos grupės atstovai, G.Nausėda tęsia kurį laiką nutrūkusią tradiciją Valstybės dienos proga rengti priėmimus prezidentūroje.

„Ši sena tradicija skirta suburti ir pagerbti valstybei nusipelniusius žmones iš skirtingų valstybės gyvenimo sričių ir skirtingų Lietuvos regionų“, – aiškino prezidentūros atstovai.

Pasak jų, kaip ir pernai, šiemet G.Nausėda planuoja į priėmimą Valstybės dienos proga pakviesti Lietuvai nusipelniusius kultūros, meno, mokslo pasaulio, akademinės bendruomenės, verslo, valdžios ir valstybės institucijų, diplomatinio korpuso, žiniasklaidos, religinių bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų atstovus.

„Tikimės, kad renginio metu galėsime svečius pradžiuginti menine dalimi, kuri neišvengiamai bus susijusi su Rusijos karu prieš Ukrainą, bei pavaišinti susirinkusius svečius simboline taure vyno“, – sakė prezidento Komunikacijos grupės atstovai.

Jų teigimu, kadangi dar nėra patvirtintų renginio detalių ir neatlikti jokie pirkimai, įvardinti renginio kainos negalima.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min