2021 11 26

Prezidentūroje – Nacionaliniai maldos pusryčiai

Prezidentūroje penktadienį vyks Nacionaliniai maldos pusryčiai. Prezidento Gitano Nausėdos atstovas spaudai Ridas Jasiulionis informavo BNS, kad šių metų renginio devizas – „Visi mes broliai“.
Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas
Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Malda už taiką, už vienybę ir brolybę yra aktuali visur ir visada, bet, regis, šiuo metu ypatingai svarbi ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui“, – teigė šalies vadovo atstovas.

Maldos pusryčiuose dalyvaus Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas, evangelikų liuteronų vyskupas Mindaugas Sabutis.

Į susirinkusiuosius kreipsis ir maldai pakvies Švenčionių Visų Šventųjų parapijos klebonas Stanislavas Matiukevičius, liudijimais pasidalys sesuo Fausta Palaimaitė ir Lietuvos kariuomenės profesinės karo tarnybos karys viršila Dalius Čižeika.

Muzikinius kūrinius atliks Merūnas Vitulskis.

Maldos pusryčių tradicija, kai skirtingų religinių konfesijų, partijų atstovai susirenka dvasiškai bendrauti, atsirado XX amžiuje JAV. Nacionalinių maldos pusryčių tradiciją Lietuvoje pradėjo prezidentas Valdas Adamkus 2001 metais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min