Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 4d. 10:24 , Atnaujinta: 2021 kovo 4d. 10:29

Prezidentūroje – pokyčiai: G.Nausėda atsisveikina su kanclere A.Budryte, atstovu spaudai A.Bubneliu

Prezidentūra praneša, kad šalies vadovas Gitanas Nausėda vadovauti Prezidento kanceliarijai nuo kovo 15 dienos skiria Agilą Barzdienę, o naująja vyriausiąja patarėja ir Komunikacijos grupės vadove taps Raminta Stanaitytė-Česnulienė. Kovo mėnesį pokyčių įvyks ir prezidentūros Ekonominės ir socialinės politikos bei Teisės grupėse.

„Dėkoju darbą prezidentūroje baigiantiems patarėjams už nuoširdų darbą ir įgyvendintas iniciatyvas, kurias toliau plėtos artimiausiu metu prisijungsiantys komandos nariai. Linkiu jiems kuo geriausios kloties profesinėje karjeroje ateityje“, – pranešime spaudai cituojamas G.Nausėda.

A.Barzdienė buvo viena iš tarptautinę patirtį turinčių profesionalų pritraukimo į viešąjį sektorių programos „Kurk Lietuvai“ iniciatorių, o nuo 2014 metų jai vadovavo.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Agila Barzdienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Agila Barzdienė

Ligšiolinė Prezidento kanceliarijos kanclerė Algė Budrytė, kaip nurodo prezidentūra, ketina ieškoti naujų profesinių iššūkių ir savo pareigas baigs kovo 12 dieną.

Kovo 15 dieną darbą pradės ir naujoji G.Nausėdos vyriausioji patarėja komunikacijai R.Stanaitytė-Česnulienė.

2017–2020 metais ji dirbo finansų ministro Viliaus Šapokos patarėja, kiek anksčiau viešųjų ryšių konsultante, vadovavo „Rimi Lietuva“ komunikacijai, dirbo žurnaliste ir laidų vedėja televizijose LRT, LNK, TV3 bei „Lietuvos ryto TV“.

Iki šiol Komunikacijos grupės vadovo pareigas ėjęs Ridas Jasiulionis koordinuos prezidentūros bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Raminta Stanaitytė-Česnulienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Raminta Stanaitytė-Česnulienė

Prie Ekonominės ir socialinės politikos grupės komandos ketvirtadienį prisijungė Elena Mickevičienė, kuri pakeitė gruodžio mėnesį finansų viceministre tapusią Vaidą Česnulevičiūtę.

E.Mickevičienė prie G.Nausėdos patarėjų komandos prisijungs iš agentūros „Investuok Lietuvoje“, kur ji pastaruoju metu dirbo Investicinės aplinkos gerinimo ir teisės komandos vadove, prieš tai dirbo teisės konsultante audito ir verslo konsultacijų bendrovėje „PricewaterhouseCoopers Lietuva“.

Taip pat prezidentūra praneša, kad kovo 8 dieną darbą prezidentūros Teisės grupėje pradės Simona Vilkelytė, kuri pastaruoju metu dirbo teisėjo padėjėja Lietuvos Aukščiausiajame Teisme, o kiek anksčiau – direktoriaus pavaduotoja Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Kovo viduryje darbą prezidentūroje baigs į privatų sektorių nusprendęs sugrįžti G.Nausėdos patarėjas ir atstovas žiniasklaidai Antanas Bubnelis.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Antanas Bubnelis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Antanas Bubnelis

Komunikacijos grupę taip pat palieka Ieva Elenbergienė, nusprendusi karjerą tęsti kitoje profesinėje srityje.

Iš darbo prezidento kabinete dėl asmeninių priežasčių nusprendė pasitraukti patarėjas Liutauras Galinis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:00:04
01:26
01:59:13

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min