2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 12 20

Prezidentūroje vyks Nacionaliniai maldos pusryčiai

Sekmadienį Prezidentūroje vyks Nacionaliniai maldos pusryčiai, jie dėl karantino reikalavimų šįkart rengiami be kviestinių svečių.
Prezidentūra
Prezidentūra / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Pandemija privertė pakeisti šios tradicijos formą – šįkart negalime visi drauge gyvai susėsti prie pusryčių stalo. Tačiau jos esmė liko ta pati. Tai malda už tautą, už savo artimą, už kenčiantį“, – sako prezidentas Gitanas Nausėda.

Pusryčiuose dalyvaus Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas, evangelikų liuteronų vyskupas Mindaugas Sabutis, stačiatikių vyskupas Ambrozijus Fedukovičius.

Savo liudijimu nuotoliniu būdu dalysis gydytoja, medicinos mokslų daktarė Birutė Zablockienė, dirbanti Santaros klinikų Infekcinių ligų centre.

Mintimis apie dėkingumą šiuo nelengvu laiku nuotoliniu būdu pasidalys ir skirtingai su pandemija susiduriantys žmonės iš Lietuvos bei kitų kraštų lietuvių bendruomenių.

Maldos pusryčių tradicija, kai skirtingų religinių konfesijų, skirtingų partijų atstovai susirenka dvasiškai bendrauti, atsirado XX amžiuje JAV. Nacionalinių maldos pusryčių tradiciją Lietuvoje pradėjo prezidentas Valdas Adamkus 2001 metais. Pernai ją atgaivino G.Nausėda.

Maldos pusryčius iš Prezidentūros sekmadienio vidurdienį rodys nacionalinis transliuotojas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min