Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie Lūksto ežero pramogavo 800 policininkų

Prie Lūksto ežero pramogavo 800 policininkų.
Giedros Akavickienės nuotr. / Prie Lūksto ežero pramogavo 800 policininkų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį prie Telšių rajone esančio Lūksto ežero įvyko tradicinis respublikinis policijos darbuotojų ir jų šeimos narių sąskrydis, į kurį susirinko apie 800 policijos darbuotojų iš visos šalies.

Sąskrydyje dalyvavę policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, jo pavaduotojai Algirdas Stončaitis ir Renatas Požėla, Lietuvos policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas kalbėjo, kad sąskrydis suteikia galimybę policijos darbuotojams iš visos šalies neformalioje aplinkoje geriau pažinti vienas kitą, pailsėti gamtos prieglobstyje ne tik kartu su kolegomis, bet ir šeimos nariais.

Diskotekoje susirinkusiuosius linksmino grupė „Vairas“. Naktinį dangų raižė fejerverkai, o romantikos suteikė uždegtas laužas.  

Policijos darbuotojai varžėsi linksmose sportinėse rungtyse, demonstravo savo išmonę, meninius ir  aktorinius sugebėjimus. Varžybose aktyviai dalyvavo patys mažiausieji sąskrydžio dalyviai. Vaikų komandoms išdalinti prizai-siurprizai.
 
Sąskrydyje varžėsi 15 komandų. Susumavus įvairių rungčių rezultatus, nugalėtoja paskelbta Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, kuriai atiteko pereinamoji taurė.

Garbingą antrąją vietą užėmė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, trečiąją – Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda.

Diskotekoje susirinkusiuosius linksmino grupė „Vairas“. Naktinį dangų raižė fejerverkai, o romantikos suteikė uždegtas laužas.  

Šis sąskrydis 11-asis ir pagal tradiciją rengiamas nugalėtojos komandos krašte. Tad kitas toks šalies  policijos darbuotojų ir jų šeimos narių susiėjimas turėtų vykti Kauno rajone.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min