TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie Seimo Vytauto Šustausko bendražygiai piktinosi euru ir gėjais

Piketo akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Piketo akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Seimui pradėjus rudens sesiją, po parlamento langais į piketą susirinko saujelė buvusio parlamentaro ir Kauno mero Vytauto Šustausko bendražygių. Nors jis žadėjo surengti didelį mitingą, Nepriklausomybės aikštėje susirinko tik apie trisdešimt, daugiausiai pagyvenusio amžiaus, žmonių.

Pikete dalyvavo radikalas Visvaldas Mažonas, kuris ant kaklo buvo pasikabinęs didelį plakatą su Anapilin iškeliavusio politiko Juliaus Veselkos nuotrauka ir citata, kad Lietuvoje reikėtų įvesti diktatūrą 50 metų ir tada būtų tvarka.

V.Šustausko bendražygiai reiškė nepasitenkinimą euro įvedimu, gėjais, piktinosi, kad tauta yra nuskurdinta, o politikams tai nerūpi.

Alio. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba? Kodėl tokios didelės kainos citrinų ir kivių? Nieko negalite padaryti? O kas gali?

„Uždrausti gėjų eitynes Lietuvoje“, „Seimiečiai, daugiau kaip pusę Lietuvos padarėte ubagais, nedelsiant privalote ištaisyti savo klaidas. Teisę į gerą gyvenimą visiems Lietuvos žmonėms“, „Alio. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba? Kodėl tokios didelės kainos citrinų ir kivių? Nieko negalite padaryti? O kas gali?“ – skelbė susirinkusiųjų plakatai.

Žmonės atrodė pikti, viena moteris garsiai aiškino, kad į piketą susirinko mažai žmonių, nes visi yra įbauginti valdžios ir nedrįsta reikšti savo nuomonės.

V.Šustauskas teigė, jog žiniasklaida nepaskelbė, jog bus toks piketas, todėl žmonės apie jį nesužinojo.

„Neretėja gretos, jūs neparodėt per televiziją, kišat visokį šlamštą – Radžis ieško bobos, Riaubiškytė jau pastojo, jau gimdys, jau lenda vaikas! Visa informacija nupirkta valdžios ir jūs visi tokie tapot. Informacijos priemonės turi būti žmonių rankose“, – piktinosi jis.

Jis sakė, kad prieš 17 metų, rugsėjo 10 dieną Ubagų žygio dalyviai pėsčiomis iš Kauno atėjo iki Seimo. „Pasaulyje nebuvo tokio dalyko“, – pridūrė jis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min