Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prienų ir Kaišiadorių rajonuose elektros energija atkurta didžiajai daliai klientų

Audros nuniokota Lietuva
PAGD nuotr. / Audros nuniokota Lietuva
Šaltinis: 15min
0
A A

Akcinės bendrovės „VST“ teritorijoje iš daugiau kaip 30 tūkstančių elektros neturėjusių klientų, jos tiekimą liko atkurti mažiau nei 1500, teigiama pranešime spaudai.

Bendrovės specialistai baigia likviduoti savaitgalio audros padarinius, kur skirtingu laiku skirtingose vietose be elektros energijos buvo likę apie 30 tūkstančių klientų. Per šiandien dieną daugiausiai gedimų pašalinta Prienų ir Kaišiadorių rajonuose.

Be elektros energijos dar yra likę klientų Kauno (700) ir Prienų (500) rajonų gyventojai. Pavienių gedimų taip pat dar yra Kaišiadorių rajone. Jiems elektros tiekimą ketinama atnaujinti per rytojų.

Didžiajai daliai Kauno miesto gyventojų elektros energijos tiekimas yra atkurtas, likę pavieniai gedimai, kurių didžiąją dalį planuojama pašalinti dar šiandien, kitus – iki rytojaus pietų.

„Elektros energijos atkūrimo darbai nepertraukiamai vyksta dieną naktį – dedamos visos pastangos, kad audros padariniai būtų likviduoti ir elektra pasiektų kiekvienus namus. Savo klientų dar kartą nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus, dėkojame už supratingumą bei kantrybę“, – sako akcinės bendrovės „VST“ Elektros tinklo tarnybos direktorius Rytis Borkys.

Elektros energijos tiekimo atkūrimo darbai užtrunka ir dėl to, kad pirmiausiai tenka išvalyti linijas nuo medžių, tada sustatyti sulaužytas atramas, ištempti laidus.

Energetikai taip pat įspėja, jog jokiu būdu negalima liesti  nutrūkusių elektros laidų bei artintis prie jų, nes net nepriartėjus galimas mirtinas elektros smūgio pavojus, kuris gali baigtis tragiškai. Prašome gyventojų laikytis ypatingo atsargumo, nes tik tokiu būdu galima išvengti skaudžių nelaimių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min