Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieplaukos nuomininkui priekaištauja dėl reklamos

Akį rėžiančios reklamos šviečia iš tolo.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Akį rėžiančios reklamos šviečia iš tolo.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šįvakar mobiliojoje prieplaukoje šalia Baltojo tilto baigsis nemokamų koncertų sezonas. Ši prieplauka išnuomota vos prieš mėnesį, tačiau Vilniaus savivaldybė jau turi priekaištų nuomininkui, mat jis prieplauką, kaip įtariama, nelegaliai „papuošė“ reklamomis.

Vilniaus savivaldybės Saugaus miesto departamento laikinasis direktoriaus pavaduotojas Julius Morkūnas „15min“ patvirtino – miesto Viešosios tvarkos skyriaus specialistai mano, kad reklama ant prieplaukos iškabinta nelegaliai. Šiuo metu pradėtos administracinės procedūros, po kurių objekto šeimininkui greičiausia bus skirta bauda.

Įsitikinęs savo teisumu

„Bauda galėtų būti iki 2 tūkst. Lt. Bet jeigu asmuo baudžiamas pirmą kartą ir jis sutinka su tuo pažeidimu, pareigūnas privalo surašyti administracinį nurodymą ir įpareigoti sumokėti pusę minimalios baudos. O tai yra 10 Lt“, – aiškino J.Morkūnas.

Tačiau prieplaukos nuomininkas, bendrovės „Interturas“ direktorius Aurelijus Kinas įsitikinęs savo teisumu. Esą prieplauka – tai transporto priemonė, o reklama ant jų nėra reglamentuojama. Tą A.Kinas ketina įrodyti ir savivaldybės atstovams.

„Tos reklamos pakabintos laikinai, todėl bandysime aiškinti, ar tikrai joms reikia leidimų. Traukos objektas kažkaip turi būti įvardintas. Anksčiau buvo iš visų pusių iškabinta apsaugos bendrovės reklama už tai, kad saugotų objektą, ir niekas prie jų nekibo. O dabar pakabinome pranešimus, kad toje vietoje veikla vykdoma, ir jau prikibo prie mūsų“, – piktinosi „Interturo“ vadovas.

Nori daugiau pinigų

Paklaustas, kaip sekasi įsikurti prieplaukoje, A.Kinas teigė, kad šių metų planas buvęs įvertinti visus prieplaukos privalumus ir trūkumus bei pasiruošti kitų metų šiltajam sezonui.

„Minusų nėra labai daug. Dabar su savivaldybe deriname planus dėl papildomo finansavimo, kurį, tikimės, skirs Susisiekimo ministerija. Tie pinigai bus skirti upės vagai valyti – akmenims, rieduliams. Taip pat trūksta oficialios vietos, kur būtų galima nuleisti katerius, nes visi skatina laivybą, o kyla paprastas, elementarus klausimas, kaip laivą nuleisti į vandenį“, – dėstė A.Kinas.

Vos išsinuomojęs prieplauką A.Kinas teigė čia įrengsiąs plaustų ir motorinių valčių nuomos punktą, kavinę. Prieplauka buvo išnuomota už simbolinį 1 Lt už kv. m mokestį (apie 170 Lt per mėnesį). Nuomos sutartis sudaryta penkeriems metams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min