Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš dvi savaites praūžusios audros padariniai Vilniuje tebetvarkomi

Sereikiškių parke tvarkomi išvartyti medžiai.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Sereikiškių parke tvarkomi išvartyti medžiai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniuje vis dar nebaigtas audros, sostinėje praūžusios liepos 21-ąją, padarinių likvidavimas. Apsitvarkę gyvenamuosiuose rajonuose, miesto tvarkytojai persikėlė į miesto teritorijoje esančius parkus ir miškus.

Beveik prieš dvi savaites praūžusi vėtra itin daug nuostolių pridarė miesto centrui, Žvėrynui, Antakalniui. Darbininkai pirmiausia skubėjo šalinti nugriuvusius medžius, kurie trukdė automobilių, pėsčiųjų, dviratininkų eismui. Miesto parkuose ir miškuose darbininkai pasirodė tik prieš kelias dienas.

Darbai dar nebaigti

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Darbai Sereikiškių parke.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Darbai Sereikiškių parke.

Antradienį „Stebulės“ darbininkai plušėjo Sereikiškių parke. Čia vėtra taip pat prilaužė medžių. Tačiau sutvarkius šį vilniečių mėgstamą parką, darbų pabaigos darbininkams švęsti kol kas neteks. Jų dar laukia išvartyti medžiai Vingio parke, Markučiuose, Antakalnio miškuose.

„Daugiausia medžių buvo išvartyta kiemuose ir gatvėse. Pagal šį pirmadienį pateiktus duomenis, iš viso jau sutvarkyta apie 330 išvartytų medžių. Tiesa, kai kurie iš tų medžių dar yra tik supjaustyti, išvežti juos tikimasi artimiausiu metu“, – sakė Vilniaus savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento direktoriaus pavaduotojas Antanas Mikalauskas.

Supjaustytas malkas kai kuriose vietose pasiėmė patys gyventojai. Anot A.Mikalausko, neprieštaraujama, kad Žvėryno gyventojai, ypač tie, kuriems nuvirtę medžiai apgadino tvoras, automobilius, pasiimtų malkas kūrenimui.

„Miesto gatvėse jau apsitvarkėme. Parkus, miškus tikimės sutvarkyti iki sekmadienio. Šešios brigados dirba be sustojimo, tik tuo ir užsiima“, – teigė A.Mikalauskas.

Esant ekstremaliai situacijai, į pagalbą ateina ir „Grindos“ avarinė tarnyba.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min