Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 13d. 14:25

Prieš ketverius metus Kaune per Kovo 11-ąją gimę trynukai – linksmi, judrūs ir smalsūs

Erika Vasiliauskienė su trynukais ir metais jaunesne dukra
KRS nuotr. / Erika Vasiliauskienė su trynukais ir metais jaunesne dukra

Jaunai ir gražiai Erikos ir Vlado Vasiliauskų šeimai Kovo 11-oji – dviguba šventė. Prieš ketverius metus, kai Lietuva šventė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 18-ąsias metines, Kauno klinikose, atlikus Cezario pjūvį, Vasiliauskų šeimoje gimė trynukai – Reda, Enrika ir Adas.

„Pradžia buvo nelengva. Tuo pačiu metu užsimaniusiems valgyti ar pradėjusiems verkti trynukams dviejų rankų neužteko. Vyras nusprendė pasinaudoti tėvystės atostogomis, padėdavo mano mama, auklė“, – pasakojo 29 m. trynukų mama.

Kai mažyliams buvo vos septyni mėnesiai, Erika pajuto, kad į pasaulį beldžiasi nauja gyvybė. Dabar mažajai Luknei – treji, o Redai, Enrikai ir Adui – ketveri. Mama sako, kad dabar vėl sunkesnis periodas – vaikučiai labai judrūs, linksmi, smalsūs. Tik spėk juos sužiūrėti. Visi keturi labai panašūs ir kartu labai skirtingi. Mergytės mėgsta deklamuoti, dainuoti, labai greitai įsimena naujus eilėraščius ir daineles. Vienintelis berniukas Adas, nors judrus ir guvus, nemėgsta sesėms komanduoti, yra mąslesnis ir uždaresnis.

Visi Vasiliauskų vaikučiai lanko darželį Kaune. Šeima – naujakuriai Taurakiemio seniūnijos Piliuonos kaime. Tačiau veikli ir visuomeniška Erika iš karto įsijungė į krašto gyvenimą, įkūrė ir vadovauja Piliuonos bendruomenei.

Jaunai mamai rūpi kaimo, kuriame dabar gyvena ateitis, mokyklos, į kurią po kelerių metų turės keliauti keturi Vasiliauskų vaikučiai, likimas. Todėl tarp Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno, Taurakiemio seniūnės Danutės Glinskienės, atvykusių ketvirtojo gimtadienio proga pasveikinti Redos, Enrikos ir Ado, bei vaikučių mamos greitai užsimezgė diskusija apie seniūnijos problemas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min