Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš kiekvieną brandos egzaminą policininkai stebės internetą ir bandys užkirsti kelią prekybai užduotimis

Studentai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Prieš kiekvieną brandos egzaminą policininkai stebės internetą ir bandys užkirsti kelią prekybai užduotimis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Policijos departamente susitikę policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas ir Nacionalinio egzaminų centro (NEC) direktorė Danutė Šukienė aptarė abiejų institucijų bendradarbiavimą šių metų brandos egzaminų sesijos metu.

NEC direktorė padėkojo policijai už sėkmingą praėjusių metų bendradarbiavimą ir išreiškė viltį, kad praėjusių metų bendradarbiavimo schema bus sėkmingai įgyvendinta ir šiemet. Pasak direktorės, šiemet įstatymais įtvirtinta naujovė – egzaminų užduotys prilygintos tarnybos paslaptims, todėl už jų neteisėtą įgijimą, pagrobimą ar atskleidimą numatyta baudžiamoji atsakomybė, praneša Policijos departamentas.

Direktorė užtikrino, kad NEC egzaminų užduočių apsaugos ir kontrolės schema veikia sklandžiai ir informacijos nutekėjimas sunkiai įmanomas.

Policijos generalinis komisaras atkreipė dėmesį, kad augant sukčiavimo atvejams ir vis labiau populiarėjant sukčiavimams elektroninėje erdvėje, atsiranda tikimybė egzaminų sesijos metu apgaudinėti žmones. Todėl policija privalo tam tinkamai pasirengti ir įspėti gyventojus. Jis užtikrino, kad policija imsis visų būtinų priemonių, jog egzaminai nebūtų pardavinėjami, o Lietuvos gyventojai nebūtų apgaudinėjami.

Policijos departamento nurodymu policijos pareigūnai visoje šalyje stebės jaunimo susibūrimo vietas, domėsis jaunuolių užsiimama veikla. Kol vyks egzaminai, prie mokyklų ir jaunimo susibūrimo vietose bus stiprinama viešosios tvarkos kontrolė. Pareigūnams nurodyta susitikti su mokyklų darbuotojais ir kaupti bet kokią informaciją apie bandymus pardavinėti egzaminų užduotis, pastebėtus įtartinus asmenis ir transporto priemones.

Prieš kiekvieną egzaminą Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai budės naktimis, stebės interneto erdvę ir bandys užkirsti kelią galimoms nusikalstamoms veikoms.

Nors policija stebės internetą, tačiau pareigūnai prašo ir gyventojų pagalbos. Pastebėję siūlymus parduoti egzaminų užduotis, prašome informuoti apie tai artimiausią policijos įstaigą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min