Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos valdininkus pasitiks piketu

Piketuotojai rinksis prie Klaipėdos savivaldybės.
G.Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Piketuotojai rinksis prie Klaipėdos savivaldybės.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Klaipėdos savivaldybės darbuotojus pasitiks piketuotojai.

Šįkart protesto akciją skelbia socialdemokratai, kurie, beje, yra valdančiojoje koalicijoje. Jų partijai taip pat priklauso savivaldybės administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius.

„Artėjančios savivaldos dienos proga merui bei administracijos direktoriui pateiksime reikalavimų paketą, o savivaldybės darbuotojus pasitiksime su dovanėlėmis. Tai bus gražus perspėjimas, kad neatsitiktų kaip Alytaus merui, kuris sulaikytas kyšininkavimu”, - teigė Socialdemokratų Klaipėdos skyriaus pirmininko pavaduotoja Lilija Petraitienė.

Piketuotojai penktadienį prie savivaldybės stovės nuo 7.30 iki 8.30 val. Jie reikalaus iš valdininkų skaidresnių sprendimų. Esą iki šiol nepagrįstas ekonominis naudingumas po savivaldybės administracijos struktūros reformos. Socdemai taip pat stoja prieš savivaldybei priklausančių įmonių privatizavimą, vis karštas diskusijas keliančią komunalinių atliekų rinkliavą, giminių klanus namų valdose.

L.Petraitienės teigimu, nors administracijos direktorius A.Každailevičius priklauso jų partijai, tačiau ne visada sutinka su jo sprendimais.

„Jis yra samdomas darbuotojas, negalime įtakoti jo darbo. Tačiau ne visada pritariam jo sprendimams. Pavyzdžiui, vienas iš paskutinių buvo ugdymo įstaigų vadovų darbo apribojimas, kai buvo pasirašytas sprendimas, draudžiantis direktoriams vesti pamokas”, - aiškino L.Petraitienė.
Anot jos, savivaldybė turi tarnauti žmonėms, o ne žmonės jai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min