Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2016 01 06

Lisos Holm tėvai nusprendė nedalyvauti daugelyje bylos teismo posėdžių

Sausio 11 d. Švedijos apeliacinis teismas pradės posėdžius, kuriuose bus išklausyti liudijimai, susiję su nepilnametės švedės Lisos Holm nužudymu. Kaltu dėl šios žmogžudystės buvo paskelbtas lietuvis Nerijus Bilevičius, tačiau jis apskundė Apylinkės teismo sprendimą.
Nerijus Bilevičius ir Lisa Holm
Nerijus Bilevičius ir Lisa Holm / „Facebook“ nuotr.

Kaip skelbia švedų portalas expressen.se, L.Holm šeima nusprendė nedalyvauti daugumoje posėdžių. 

„Jie turėtų dalyvauti, kai bus pristatomi nauji faktai, sakomos baigiamosios kalbos, taip pat, kai bus apklausiami nauji liudininkai“, – patvirtino L.Holm šeimos advokatas Tore'as Brandtleris. 

Lapkričio 17 d. N.Bilevičius buvo pripažintas kaltu dėl L.Holm nužudymo. Jis nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Gruodį jo advokatė Inger Ronnback apskundė šį teismo sprendimą. 

N.Bilevičiaus advokatė rado du naujus liudininkus, kurie bus išklausyti Apeliaciniame teisme. 

„Lisos Holm tėvai nori dalyvauti, kai bus išklausomi anksčiau negirdėti liudininkai. Tai, kas buvo girdėta Apylinkės teisme, galima praleisti“, – teigė T.Brandtleris. 

Jis taip pat teigė, kad ilgas teisinis procesas šeimai buvo sudėtingas. Šeimai reikia laiko, kad susitaikytų su tuo, kas nutiko. Anot advokato, šeimos nariai vis dar nerimauja prieš artėjančius teismo posėdžius: kyla klausimas, ar už jų dukters nužudymą nubaustas tikrasis kaltininkas. 

„Šeima taip ir tikėjosi, kad Apylinkės teismo sprendimas bus skundžiamas. Taigi jie nenustebo, kai išgirdo, kad N.Bilevičiaus advokatė apskundė teismo sprendimą“, – teigė T.Brandtleris. 

Jis taip pat tvirtino esantis tikras, kad Apeliacinio teismo sprendimas bus toks pats, koks buvo Apylinkės teisme. „Nemanau, kad atsiras tokių įrodymų, kurie leistų jį išteisinti“, – teigė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius