Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 24, 17:12

Princesė Jacqueline de Croy: pedofilų klanai turi labai daug pinigų ir yra labai galingi

„Pedofilija egzistuoja visur, ne tik Lietuvoje. Vyriausybių nariai žino apie tai arba net patys yra įtraukti, bet nieko nedaro. Pedofilų klanai turi labai daug pinigų ir yra labai galingi, todėl klesti ir toliau“, – išskirtiniame interviu „Akistatos“ laidai pasakojo princesė iš Belgijos Jacqueline de Croy.
Jacqueline de Croy
Jacqueline de Croy / TV3 nuotr.

Drąsiaus Kedžio ir jo dukrelės istoriją nuo pat pradžios sekanti princesė J.de Croy yra aktyvi kovotoja su pedofilija ne tik Belgijoje, bet ir Lietuvoje. Ji nuolat palaikydavo ryšį su D.Kedžio šalininkais ir mielai juos priėmė savo namuose Briuselyje pernai gruodį. Kaip tik tuomet judėjimui prieš pedofiliją „Drąsiaus kelias“ ir kilo mintis surengti tarptautinę konferenciją tema: „Pedofilija pasaulyje ir Lietuvoje“, dėl kurios į Lietuvą ir atvyko princesė iš Belgijos.

Princesė J.de Croy, skirianti ypatingą dėmesį D.Kedžio istorijai ir jo dukrelės likimui, negali patikėti kaip galima abejoti nukentėjusios mergaitės žodžiais: „Mane sukrėtė Lietuvos pedofilijos istorija, negali būti abejonių, jog D.Kedžio mergaitė sako tiesą, tokių dalykų neįmanoma išsigalvoti ar išmokti, tokie tvirtinimai – nesąmonė.“

Ji atskleis, jog kraupių pedofilijos pavyzdžių galima pateikti iš viso pasaulio: „Olandijoje buvo iškelta byla, kuomet buvo rasta beveik 100 tūkstančių skirtingų mažamečių vaikų nuotraukų. Visi tie vaikai buvo seksualiai išnaudoti, tačiau policija bylą nutraukė. Teisėsauga nieko nesiima, todėl tokie klanai gali ir toliau klestėti.“

Tarptautinėje konferencijoje prieš pedofiliją, vykusioje sausio 22-ąją dieną „Neries“ viešbutyje, Kaune, dalyvavo daugiau nei 400 žmonių. Pranešimus, be viešnios iš Belgijos, skaitė žymi Latvijos žurnalistė Rita Broka, pati išgyvenusi pedofilijos skandalą, profesorius Maurizio Bruni, atskleisdamas, jog Italijoje net gydytojai dirba pedofilų labui, ir Lietuvos Seimo nariai bei psichologai.

Laidoje „Akistata“ išvysite išskirtinę filmuotą medžiagą iš tarptautinės konferencijos prieš pedofiliją bei atvirus ir sukrečiančius interviu su konferencijoje pranešimus skaičiusiais užsieniečiais.

„Akistata“ – trečiadienį, sausio 26-ąją, 19.40 val. per TV3.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min