TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prisikėlimo bažnyčia šąla, o klebonas prabangiai keliauja

Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios stogas.
Organizatorių nuotr. / Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios stogas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tautos simboliu vadinamos šventovės parapijiečiai piktinasi, kad jiems tenka melstis šaltoje bažnyčioje. Tuo tarpu tikintiesiems užkliuvo ne tik šaltis, bet ir klebono kelionės į šiltus kraštus.

Prisikėlimo bažnyčios klebonas Vytautas Grigaravičius prieš savaitę grįžo iš Izraelio. Anksčiau jis lankėsi ne vienoje egzotiškoje šalyje. Išgirdęs priekaištų dėl išjungto šildymo, klebonas neneigė, kad finansinė situacija verčia taupyti, rašo „Kauno diena“.

Jis neneigė, kad, atšalus orams, šv.Mišios gali būti laikomos rūsyje esančiame kolumbariume.

„Kam mes aukojome pinigus, kam buvo atstatoma ši bažnyčia, jeigu dabar negalime joje melstis?“ – piktinosi parapijiečiai.

Anot tikinčiosios, kuri kreipėsi į redakciją, pernai žiemą bažnyčioje buvo labai šalta, o šiemet vėl taupoma. „Klebonas elgiasi kaip bažnyčios savininkas: švaisto pinigus kelionėms ir kitiems dalykams, o jūs, bobutės, galite šaltoje bažnyčioje melstis ir toliau aukoti“, – piktinosi moteris laiške redakcijai.

Bažnyčios klebonas monsinjoras V.Grigaravičius, paklaustas apie pamaldų tvarkaraštį ir vietą, tikino, kad šv.Mišios kol kas aukojamos bažnyčioje. Išgirdęs, kad žmonėms užkliuvo ketinimai aukoti šv.Mišias kolumbariume, V.Grigaravičius skėstelėjo rankomis: „Nieko nepadarysi, žmonės yra žmonės.“

Jis tikino, kad sprendimą šv.Mišias aukoti kolumbariume priėmė iš tikinčiųjų sudaryta parapijos pastoracinė taryba.

Bažnyčia išlaikoma iš aukų ir klebonas prisipažino, kad nėra kuo skųstis. Paklaustas, ar dažnai važiuoja į užsienį, dvasininkas neišsisukinėjo: „Taip, važiuoju. O kodėl turėčiau nevažiuoti? Dabar buvau Šventojoje Žemėje“, – išdidžiai pareiškė klebonas. Jis tikino keliaujantis už asmenines lėšas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min