Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prisiminimų apie S.Mykolaitį vakaras

S.Mykolaičio nepamirštantys kolegos ir gerbėjai kasmet rengia jam skirtus koncertus. Nuotraukoje – akimirkos iš pernai kovą vykusio vakaro.
A.Miliukaitės nuotr. / S.Mykolaičio nepamirštantys kolegos ir gerbėjai kasmet rengia jam skirtus koncertus. Nuotraukoje – akimirkos iš pernai kovą vykusio vakaro.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žmogus gyvas tol, kol jį prisimena – tuo įsitikinę kauniečiai, rengiantys Dainuojamosios poezijos palėpės koncertus.

Šį sekmadienį organizatoriai kviečia kauniečius kartu su Lietuvos bardais prisiminti prieš trejus metus iš šio pasaulio išėjusį aktorių, režisierių ir bardą Saulių Mykolaitį (1966 - 2006 m.). Jam skirtas vakaras vyks Kauno valstybiniame dramos teatre, Parketinėje salėje.

Atsiminimais apie kolegą dalinsis skirtingų kartų ir dar įvairesnių patirčių bardai – Andrius Bialobžeskis, Mindaugas Ancevičius su grupe, Domantas Razauskas ir Gediminas Storpirštis. Pastarasis – buvo vienas iš tų, kurie paskatino S.Mykolaitį parodyti žiūrovams ne tik savo aktorinius sugebėjimus, bet ir muzikinę kūrybą.

„Menininkas pagal programą – neįsivaizduoju tokio derinio. Nežinau, ar įmanoma ką nors padaryti pagal programą“, – yra sakęs S.Mykolaitis. Rėmų vengs ir jo atminimui rengiamo koncerto dalyviai. Vakaro eigą koreguos jausmai, ryšys su žiūrovais. Tačiau bet kokiu atveju bus daug nuoširdumo ir jausmingų dainų.

Kauno valstybiniame dramos teatre, Parketinėje salėje koncertas prasidės sekmadienį, 17 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min