Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 26, 10:00

Pristatys knygą apie maestro V.Kernagį

Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje pirmadienį vyks Rūtos Oginskaitės knygos apie Vytautą Kernagį pristatymas.
Mokykloje, kurioje Vytautas Kernagis mokėsi, buvo pristatyta Rūtos Oginskaitės knyga apie maestro – „Nes nežinojau, kad tu nežinai“.
I.Simonaitytės bibliotekoje bus pristatyta knyga apie maestro. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Knygoje „Nes nežinojau, kad tu nežinai“ galima paklajoti po Vytauto Kernagio gyvenimą – jis pats bus šitų klajonių vadovas ir komentatorius“, – sakė autorė Rūta Oginskaitė.

Šioje knygoje pasakojama apie autoriaus, „beprotiškai fantastiško“ renginių vedėjo gyvenimą, apie kurį prabyla ne tik jis pats, bet ir jo artimieji, draugai, kolegos. Rašant knygą panaudoti ir laiškai, laikraščiuose publikuoti interviu, straipsniai, dokumentai, pokalbių įrašai. Knygoje primenama giminės istorija, bohemiška tėvų namų atmosfera, jaunystė Brode ir pirmasis ansamblis „Aisčiai“. Tai pamatai, ant kurių išaugo Kernagio dainuojamoji poezija, „Kabaretas tarp girnų“, Dainos teatras, programos Palangos „Anapilyje“.

Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis, joje įdėtas stilizuotas Vytauto Kernagio Vilniaus žemėlapis, kompaktinė plokštelė su autorės išsaugotais 1983–1985 metų koncertiniais kabareto „Tarp girnų“, Dainos teatro įrašais bei dar niekur nematytais 1989–1991 metų vaizdo įrašais.

Knygos apie V.Kernagį pristatymas I.Simonaitytės bibliotekoje vyks pirmadienį, 17 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min