Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pristatytas naujas Šiaulių rajono Policijos Komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius

Pristatytas naujas Šiaulių PK viršininkas
Šiaulių PK nuotr. / Pristatytas naujas Šiaulių PK viršininkas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 6 d. Šiaulių rajono policijos komisariato kolektyvui pristatytas naujas viršininkas. Šias pareigas pradėjo eiti 40-metis Ričardas Šiumberevičius, iki šiol dirbęs Šiaulių miesto policijos komisariato viršininko pavaduotoju.

Balandžio 14 d. jis nurungė penkis kandidatus ir laimėjo atranką Šiaulių rajono policijos komisariato viršininko pareigoms užimti. Šios pareigos buvo laisvos nuo praėjusių metų lapkričio 12 d., kai kolektyvas į pensiją išlydėjo 13 metų jiems vadovavusį Vidmantą Komą.

Naująjį viršininką kolektyvui pristatė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Egidijus Lapinskas. Sveikindamas R.Šiumberevičių, jis įteikė vadovo atributą, portfelį, ir palinkėjo geros kloties bei sėkmės. Naująjį vadovą pasveikino ir Šiaulių rajono apylinkės teismo pirmininkė Vida Žostautienė bei Šiaulių rajono apylinkės vyriausiasis prokuroras Gintaras Misevičius. Buvęs komisariato vadovas Vidmantas Komas, spausdamas ranką R.Šiumberevičiui, padovanojo Angelo sargo statulėlę ir palinkėjo, kad jis ir jo kolektyvas nuolat jaustų Angelo sargo globą. Šiaulių rajono policijos kolektyvas R.Šiumberevičių pasitiko su raudonų rožių puokšte ir juodos duonos kepalėliu, kurie bylojo apie geranoriškumo ir draugiškumo nuostatą bendrame jų darbe.

Ričardas Šiumberevičius gimė ir augo Šiauliuose, yra vedęs, su pedagoge žmona augina sūnų ir dvi dukras. Jis yra baigęs Mykolo Romerio universiteto Teisės bei policijos veiklos studijas ir įgijęs teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Išsilavinimą jis įgijo derindamas tarnybą policijoje ir studijas.

Savo tarnybą policijoje jis pradėjo Šiauliuose 1992 metais. Pirmosios jo pareigos – Gubernijos policijos nuovados budėtojų dalies policininkas stažuotojas. Vėliau jis dirbo Patrulių batalione vyr. policininku, Gubernijos nuovados apylinkės inspektoriumi, 1-ojo policijos komisariato Kvotos skyriaus inspektoriumi,  2002-ųjų gruodį pradėjo eiti vyriausiojo policijos komisariato Vidaus tyrimų grupės vyresniojo inspektoriaus pareigas, vėliau tapo šios grupės vadovu. 2007 m. sausio 2-ąją jis buvo paskirtas 2-ojo policijos komisariato viršininku, o 2009 metais teritoriniams miesto komisariatams susijungus į vieną Šiaulių miesto komisariatą – viršininko pavaduotoju.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min