Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pritarta Klaipėdos vystymo strategijai

Piliavietėje buvo numatyta įrengti konferencijų sales, muziejų.
15min nuotr. / Tarp artimiausių planų – Piliavietės atgaivinimas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį miesto tarybos posėdyje patvirtintas Klaipėdos 2011–2013 metų strateginis planas, kuriame numatomos prioritetinės veiklos kryptys.

Kaip teigė, Klaipėdos savivaldybės Strateginio planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Snieguolė Kačerauskaitė, į jas bus atsižvelgta formuojant kitų metų Klaipėdos savivaldybės biudžetą.

Į pagrindines veiklos kryptis įeina gyvenimo kokybės gerinimas, kuriant bei plėtojant rekreacinę sporto ir kultūros infrastruktūrą. Čia svarbu yra universalios sporto arenos statybų užbaigimas, Piliavietės atgaivinimas, Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus saugyklų statybos.

Taip pat bus vykdoma tarptautinio E-70 vandens kelio, jungiančio Klaipėdą su Vakarų Europos vidaus vandenų kelių tinklu per Kaliningradą, plėtra. Vykdant projektą, numatoma rekonstruoti Pilies ir Bastionų g. tiltus, parengti Pilies ir Bastionų g., nuotekų siurblinės ir VST pastotės rekonstrukcijos projektus.

Kitas svarbus prioritetas – viešųjų erdvių tvarkymas ir pritaikymas miesto bendruomenės poreikiams. Pagal finansines galimybes numatoma gerinti bendro naudojimo teritorijų apšvietimą. Taip pat tvarkyti Skulptūrų parko takus, Poilsio parką, kelis fontanus, aikštes, skverus.

Žadama ir modernizuoti mokyklas, ikimokyklines ugdymo įstaigas, ketinama tęsti švietimo įstaigų pastatų renovaciją. Bus siekiama tęsti bei atlikti naujus šiluminės renovacijos projektus „Varpo” gimnazijoje, pagrindinėse bendrojo lavinimo mokyklose: „Santarvės”, „Verdenės”, Liudviko Stulpino, Sendvario, „Smeltės”, „Pamario” ir kt. Taip pat planuojama renovuoti miesto šiaurinės ir centrinės dalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų patalpas ir pan.

Ketvirtas prioritetas – Socialinių paslaugų prieinamumo gerinimas ir plėtra. Numatoma skatinti socialinės rizikos asmenų integraciją, užtikrinti socialiai remtinų šeimų vaikų užimtumą.

Paskutinė prioritetinė veiklos kryptis – verslo ir atvykstamojo turizmo skatinimas inicijuojant ir organizuojant tarptautinius renginius. Šis prioritetas nukreiptas į tarptautinės regatos „Tall Ship Race 2011“ bei Europos vyrų krepšinio čempionato Klaipėdoje bei į kitų tarptautinių renginių organizavimą.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min