Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Privačius interesus deklaruoti siūloma ir odontologams

Odontologas
Shutterstock nuotr. / Odontologas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimas po svarstymo pritarė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma išplėsti privačius interesus deklaruojančių asmenų sąrašą. Tam, kad naujos nuostatos būtų priimtos, Seimas turės balsuoti dar kartą.

Pagal svarstomą išplėstą privačius interesus deklaruojančių asmenų sąrašą privačius interesus privalėtų deklaruoti ministerijų kolegijų nariai, Privalomojo sveikatos draudimo tarybos nariai, gydytojai, odontologai ir farmacijos specialistai, dirbantys biudžetinėse ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, valstybės ir savivaldybių įmonėse bei įmonėse, kurių akcijos, suteikiančios daugiau kaip 1/2 balsų visuotiniame akcininkų susirinkime, nuosavybės teise priklauso valstybei ar savivaldybei, turinčiose asmens sveikatos priežiūros ar vaistinės veiklos licenciją.

Taip pat numatoma išplėsti sąrašą asmenų, kurių privačių interesų deklaracijų duomenys būtų vieši ir skelbiami Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos interneto svetainėje.

Svarstomomis pataisomis siūloma viešinti deklaruojančių asmenų sudaromus sandorius, nurodant apytiksles jų vertes ir sandorio šalis. Šiuo metu pagal Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos patvirtintas taisykles sandorių vertę ir kitus duomenis skelbti neprivaloma.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min