Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 17d. 18:17 , Atnaujinta: 2020 lapkričio 17d. 18:56

Problemos išspręstos – Kėdainiuose veikiantis krematoriumas atnaujino kremavimo paslaugas

Krematoriumas Kėdainiuose
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Krematoriumas Kėdainiuose

Šiandien Kėdainiuose veikiantis vienintelis Lietuvoje krematoriumas atnaujino kremavimo paslaugas. Visi sutrikimai linijoje buvo pašalinti anksčiau numatyto laiko, – pranešimu spaudai skelbia „Lietuvos krematoriumas“.

„Jau šiandien teikiame kremavimo paslaugas, prioriteto tvarka deriname grafiką su laidojimo įmonėmis, patyrusiomis nepatogumų dėl laiku neatliktų kremacijų, taip pat atnaujinome naujų užsakymų registraciją“, – sakė „Lietuvos krematoriumo“ direktorius Bernardas Vilkelis.

Kaip išsiaiškino 15min, gedimas buvo fiksuotas linijos valdyme, įrangos tiekėjai pašalino jį ir krematoriumas galėjo atnaujinti paslaugas anksčiau nei žadėjo.

Paskaičiuota, kad dėl gedimų nebuvo atlikta apie 50 planuotų kremacijų.

Taip pat artimiausiu metu, kaip praneša „Lietuvos krematoriumas“, bus paleista ir antroji linija, kuriai šiuo metu užbaigiama planinė profilaktika. Ši linija prieš kelias savaites buvo sustabdyta planiniam aptarnavimui.

Tad kitą savaitę planuojama, kad krematoriumas dirbs pilnu pajėgumu – per savaitę su dviem linijom bus galima atlikti iki 200 kremacijų.

Krematoriume Kėdainiuose yra dvi kremavimo linijos, per metus galinčios kremuoti iki 10 000 velionių.

Planuojama atidaryti ir naująją kremavimo liniją – šiuo metu rengiami projektiniai darbai – tuomet Lietuvos krematoriume bus galima kremuoti iki 15 000 velionių per metus.

15min primena, kad apie tai, jog sutriko kremavimo paslaugų teikimas, buvo skelbiama lapkričio 9 dieną – lapkričio 8 dieną, atliekant kassavaitinį linijos monitoringą, pastebėta kremavimo linijos veikimo nesklandumų, manyta, kad juos pašalinti pavyks per savaitę.

Tuo pačiu metu neveikė ir antroji linija – buvo atliekama profilaktika. Toks atvejis, kai visiškai sustojo vienintelio Lietuvoje krematoriumo veikla – pirmasis įmonės, šiemet skaičiavusios atliktų kremacijų rekordą, istorijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min