TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Profesinės šventės dieną pagerbti Klaipėdos medikai

Medikams įteikti mero padėkos raštai ir gėlės.
Irmos Ozturhan/15min.lt nuotr. / Medikams įteikti mero padėkos raštai ir gėlės.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Klaipėdos universiteto auditorijų korpuse Aula Magna susirinkusi negausi medikų bendruomenės dalis paminėjo Medicinos darbuotojų dieną.

Šventinės dienos minėjimas prasidėjo nuotaikingu filmuku, kuriame persipynė senoji animacija ir personažas – daktaras Aiskauda, vaikų mintys apie medikus bei pačių medicinos darbuotojų prisiminimai apie pasirinktą nelegvą profesinį kelią. Savo pasisakymuose dauguma medikų tvirtino nuo vaikystės norėję tapti sveikatos mokslų specialistais ir gydyti žmones. Tai juos esą paskatino vaikystėje žaisti žaidimai imituojant gydytojus.

Profesinės šventės proga 37-iems geriausiems uostamiesčio medikams ir slaugytojams, kuriuos delegavo jų darbdaviai ar kolegos, buvo įteikti Klaipėdos miesto mero padėkos raštai ir gėlės. Buvo pagerbti ir visuomenės išrinkti nuoširdžiausi šios profesijos atstovai: penki gydytojai ir tiek pat slaugytojų. 

Sveikinimo žodį taręs uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas teigė, jog Klaipėdoje sveikatos sistema veikia pakankamai gerai, tačiau vykdant jos reformą esą reikia unikalaus sprendimo. Nesileisdamas į tolimesnes medikų bendruomenę jaudinančias problemines temas, meras priminė, jog pacientui svarbios ne gydymo įstaigos ir jų vadovai, o teikiamų paslaugų kokybė: „Nesvarbu, kokio pavaldumo įstaigoje gydosi žmogus ir kas yra jos vadovai, jam labiausiai reikia pagalbos ir atjautos. Gydytojai priesaiką davė ne Ministrui, o Hipokratui“, – kalbėjo meras.

Tradicija pagerbti geriausius ar nuoširdžiausius medicinos darbuotojus kilo Jūrininkų ligoninėje. Prieš keletą metų šios įstaigos darbuotojai iš savo tarpo rinkdavo nuoširdžiausius medikus, kuriems teikdavo simbolines širdis. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min