Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 12d. 12:26

Profsąjungos priminė savo teises

Profsąjungos priminė savo teises.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Profsąjungos priminė savo teises.

Antradienį piešpiet prie Klaipėdos apskrities viršininko administracijos piketą surengė uostamiesčio profesinių sąjungų atstovai.

Pasipiktinę Vyriausybės narių veiksmais profsąjungų atstovai priminė, kad sugebėję per dvi naktis pakeisti visą mokesčių sistemą, dabar jau nedaro nieko, kad taisytų savo klaidas ir imtųsi priemonių, kurios sušvelnintų krizės padarinius labiausiai socialiai neapsaugotiems asmenims.

 Baiminamasi, kad pritarus galimiems Darbo kodekso pakeitimams, darbdaviai gali imti dar labiau piktnaudžiauti savo teisėmis.

„Darbuotojai taptų beteisiai. Ar to siekiama?“ – retoriškai klausė Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos Klaipėdos regiono koordinatorius Raimondas Tamošauskas.

Profesinių sąjungų atstovai priminė, kad po sausį vykusių masinių streikų į keltus reikalavimus niekas neatsižvelgė. Jie taip ir liko tik išrašyti streikų reikalavimų sąrašuose, plakatuose.

Pažymima, kad Vyriausybė nesilaiko socialinės partnerystės principų, ignoruoja profesines sąjungas, o darbo santykių teisės aktų nuostatas priima ir keičia be socialinių partnerių bendro sutarimo, iškilusias problemas sprendžia labiausiai pažeidžiamų gyventojų sąskaita ir toliau vykdo Lietuvos žmonių skurdinimo politiką. 

Temos: 1 Piketas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:03
01:30
02:50

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min