Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 14:27

Prokurorai teisinės pagalbos ieškant Neringos Venckienės prašys dviejų šalių

Savaitės prievarta – liečiamoji
Savaitraščio „15min“ iliustr. / Savaitės prievarta – liečiamoji

Generalinis prokuroras Darius Valys teigia, kad kol kas prokurorai neranda jau du mėnesius nuo teisėsaugos besislapstančios parlamentarės, formalios „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnės Neringos Venckienės. Šiuo metu, pasak D.Valio, ruošiamasi Seimo narės ieškoti užsienyje ir dėl to pagalbos prašoma kitų valstybių teisėsaugos.

„Prokurorė yra parengusi du teisinės pagalbos prašymus užsienio valstybėms, kurie šiuo metu yra verčiami į užsienio kalbą“, – ketvirtadienį teigė D.Valys.

Generalinis prokuroras neatskleidžia, kuriose šalyse bus ieškoma N.Venckienės, nes tai galėtų pakenkti tyrimui.

Jis nesutiko komentuoti ir N.Venckienės sūnaus likimo, jei jo motinai būtų taikoma ekstradicijos procedūra. D.Valys pabrėžė, kad visi komentarai, susiję su N.Venckienės paieška gali būti tik labai riboti.

Primename, kad N.Venckienė nesirodo Seime nuo balandžio pradžios, kai buvo panaikintas jos teisinis imunitetas. Prieš tris savaites teisėsauga paskelbė oficialią jos paiešką, tačiau iki šiol nepavyksta nustatyti N.Venckienės buvimo vietos.

Jos partijos kolegos teigia, kad politikė yra JAV ir iš ten sėkmingai vadovauja savo padėjėjams siųsdama elektroninius laiškus. Partiečiai teigia, kad būdama užsienyje parlamentarė ruošiasi prašytis politinio prieglobsčio.

Parlamentarės N.Venckienės paieška paskelbta gegužės 9 dieną. Nustatyti, kur tiksliai yra „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnė, prokurorai įpareigojo policiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min