Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 26d. 14:57

Protestas prieš gėjų eitynes pasieks Klaipėdą

Akimirka iš 14-o gėjų ir lesbiečių parado
„Scanpix“ nuotr. / Pasipiktinimo banga dėl organizuojamų gėjų ir lesbiečių eitynių Vilniuje pasiekė ir Klaipėdą.

Klaipėdoje pirmadienį grupelė žmonių rengiasi prisidėti prie protestuojančių prieš homoseksualių asmenų eitynes Vilniaus gatvėmis ir ketina išreikšti savo poziciją prie uostamiesčio savivaldybės.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) Klaipėdos filialas remdamas pirmadienį 13 valandą Vilniuje vyksiantį mitingą prieš homoseksualių asmenų eitynes, tą pačią dieną ir valandą organizuoja piketą (iki 9 žmonių) prie Klaipėdos miesto savivaldybės.

„Piketas, kaip ir mitingas, yra nukreipti ne prieš homoseksualios orientacijos asmenis, o prieš jų vykdomą savo gyvenimo būdo primetimą Lietuvos visuomenei“, – pabrėžė organizatoriai.

Analogiškus piketus tuo pačiu metu rengs ir kiti šios organizacijos filialai.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga taip pat pasirašė Lietuvos piliečių ir šeimų judėjimo manifestą, kuriame piktinamasi homoseksualių asmenų judėjimu.

Manifeste teigiama, kad demokratiniai protestai prieš tokias eitynes nepagrįstai vadinami homofobija, kuri esą kustoma Bažnyčios.

Taip pat piktinamasi, kad sostinės valdžia, nepaisydama nepilnamečių teisės į saugią vaikystę, suteikė leidimą eitynėms. Šios įvardytos kaip vulgarus ir ciniškas kultūrinės svetimybės atblokštas renginys. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min