Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 4d. 14:40

Pusė milijono litų VšĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ turto lieka areštuota

„Žalgiris“
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / „Žalgiris“

Lietuvos apeliacinis teismas atmetė VšĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ atskirąjį skundą, kuriuo prašoma panaikinti šios organizacijos beveik pusės milijono litų vertės turto areštą.

Ieškinį VšĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ yra pareiškęs buvęs klubo žaidėjas Marko Popovičius. Jis teigia, kad klubas iki šiol vengia atsiskaityti.

Lietuvos apeliacinis teismas savo nutartyje pabrėžia, kad teismų praktikoje aplinkybė, jog teismo sprendimo įvykdymas gali pasunkėti arba pasidaryti negalimas, preziumuojama tuomet, kai turtinis ginčas tarp šalių atsirado dėl didelės pinigų sumos.

Kadangi ieškovo pareikštas ieškinys yra dėl beveik pusės milijono litų, teismas mano, kad yra grėsmė, jog atsakovas gali neįvykdyti galimai jam nepalankaus teismo sprendimo. Todėl teisėjų kolegija atsisako panaikinti turto areštą. Ši Lietuvos apeliacinio teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

Kauno apygardos teismas 2009 m. vasario 2 d. nutartimi konstatavo, kad klubas vengia atsiskaityti su ieškovu, ir atsižvelgė į tai, jog ieškinio suma yra didelė, tad kyla grėsmė, kad netaikant laikinųjų apsaugos priemonių būsimo teismo sprendimo įvykdymas būtų apsunkintas. Todėl būtina taikyti atsakovui priklausančio turto ir lėšų areštą už beveik pusės mln. litų sumą.

VšĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ prašė panaikinti turto areštą. Tuo tarpu buvęs žaidėjas teigia, kad nors atsakovas gavo pakankamai lėšų iš Kauno miesto savivaldybės įsiskolinimams padengti ir yra remiamas fizinių bei juridinių asmenų, jis vis tiek piktybiškai vengia tesėti finansinius įsipareigojimus.

Temos: 1 Areštas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min