Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 19d. 15:37

R.Juknevičienė: dideliais pasiekimais pasigirti negaliu (nuotraukos)

Ministrė Rasa Juknevičienė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Rasa Juknevičienė
Prieš metus metus krašto apsaugos ministre tapusi konservatorė Rasa Juknevičienė sako, kad svarbiausias jos uždavinys – padėti sistemai išgyventi sunkmetį.

„Deja, negaliu pasigirti dideliais pasiekimais vien todėl kad buvome įkritę į biudžeto reikalus“, – naujienų portalo 15min.lt paklausta, ką nuveikė per metus ministro poste, kukli buvo R.Juknevičienė.

Ji teigė, kad pagrindinis uždavinys buvo padėti sistemai (krašto apsaugos sistemai – aut. past.) šiuo sunkmečiu išgyventi, patiriant kuo mažesnius nuostolius. „Manau, kad tą iš dalies pavyko padaryti“, – svarstė R.Juknevičienė.

„Kitas dalykas – pokyčiai kariuomenėje. Naujo kariuomenės vado (generolo majoro Arvydo Pociaus – aut. past.) atėjimas iš dalies buvo ir mano darbas“, – tęsė ministrė.

Taip pat R.Juknevičienė sakė pajutusi, kad iki šiol Lietuvoje buvo daugiau galvojama apie kariuomenės misijas už Lietuvos ribų, mažiau orientuojantis į paties krašto gynybą. „Mano matymas ir kryptis yra, kad mes turėtume balansą“, – sakė pašnekovė.

Nelengva, anot jos, per metus šiame poste buvo buvo biudžeto mažinimas. Esą atlikti didelius darbus, susijusius su krašto apsauga, be biudžeto didinimo yra sudėtinga.

Taip pat ministrė pažymėjo, kad pats sunkiausias metas buvo tik pradėjus eiti ministrės pareigas, nes reikėjo susipažinti su visa sistema. „O dabar jau viską žinau“, – juokėsi R.Juknevičienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

49:36
01:16:19
04:11

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min