2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

R.Karbauskis teigia, kad A.Kandrotas-Celofanas yra Lietuvos politikos užribis

Apie kuriamą partiją paskelbęs riaušių prie Seimo byloje kaltinamas Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, yra politikos užribis, sako opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.
Ramūnas Karbauskis iš anksto balsavo savivaldos rinkimuose
Ramūnas Karbauskis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Aš, žinokite, šituo atveju net komentuoti nenorėčiau, nes mes šnekame apie tai, kas neverta komentaro, – paklaustas, ar galėtų dirbti su jo partija koalicijoje, Žinių radijui penktadienį sakė R.Karbauskis. – Aš nelaikau šito žmogaus politiku. Tiesiog tai yra tam tikras užribis, apie kurį aš net nenorėčiau diskutuoti. Tai yra žmogus, kuris dėmesio siekia kažkokiais keistais būdais.“

„Yra žmonių, kurie jį remia, bet aš tiesiog nematau net reikalo bendrauti su tuo žmogumi, nes tai yra užribis Lietuvos politikos“, – pridūrė „valstiečių“ lyderis.

A.Kandrotas rugpjūčio viduryje pranešė su steigėjais įkūręs partiją „Mes Lietuva“ ir buvęs išrinktas pirmininku.

Pasak jo, partiją įsteigė 2306 steigėjai, dalis į suvažiavimą atvyko su įgaliojimais, tarp steigėjų yra daug emigrantų. Įstatymai reikalauja, kad partijos steigėjų būtų ne mažiau kaip 2 tūkstančiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min