Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 2d. 19:50

R.Karoblis sveikina JAV dėl sprendimo dislokuoti Lenkijoje daugiau karių

Raimundas Karoblis
KAM nuotr. / Raimundas Karoblis

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis sveikina JAV dėl sprendimo dislokuoti Lenkijoje daugiau karių, tačiau ragina imtis sprendimų dėl oro gynybos ir gynybos planų.

„Tai ypatingai reikšmingas žingsnis stiprinant atgrasymą mūsų regione. Tačiau turime toliau dėti pastangas drauge su JAV ir Aljansu sprendžiant oro gynybos bei sąjungininkų pajėgų greito perdislokavimo į Baltijos regioną problemas”, – R.Karoblis pareiškė Gdanske susitikęs su JAV Kongreso Helsinkio komisija.

Ši vyriausybinė JAV komisija nagrinėja ir teikia rekomendacijas saugumo stiprinimo klausimais bei siekia stiprinti JAV ir Europos valstybių bendradarbiavimą gynybos ir saugumo srityje.

R.Karoblis į JAV Kongreso komisijos posėdį buvo pakviestas pasidalinti savo įžvalgomis apie saugumo situaciją regione.

Pasak jo, tokie susitikimai taip pat yra unikali proga tiesiogiai išdiskutuoti Lietuvai rūpimus gynybinės JAV paramos klausimus neformalioje aplinkoje su tiesioginiais JAV gynybos politikos formuotojais ir sprendimų priėmėjais.

Pernai JAV Kongresas skyrė papildomą 100 mln. JAV dolerių paramą Baltijos šalims, tikėtina, tokia pati parama išliks ir šiemet.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:34
00:16
00:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min