Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 22d. 15:25

R.Sargūnas: socialinių būstų nuomininkų įsiskolinimas tiekėjams – nemažėja

Radiatorius
Radiatorius

Seimo Energetikos komisija trečiadienio posėdyje domėjosi nepriklausomų šilumos gamintojų (NŠG) reguliavimo ir savivaldybių gyvenamųjų namų nuomininkų įsiskolinimo šilumos tiekėjams klausimų problematika.

Seimo Energetikos komisijos pirmininkas Ričardas Sargūnas pažymėjo, kad visoje šalyje šilumos tiekėjai susiduria su socialiniuose būstuose gyvenančių gyventojų už suteiktas paslaugas nemokumu.

„2014 m. pabaigoje socialiniuose būstuose gyvenančių vartotojų skola šilumos tiekimo bendrovėms siekė apie 6 mln. Eur, ir tai sudaro 14–20 proc. visų buitinių šilumos vartotojų skolos, nors tokių vartotojų skaičius vidutiniškai sudaro tik apie 2–4 proc. Ir šios vartotojų grupės įsiskolinimo lygis nemažėja jau eilę metų“, – sakė R.Sargūnas.

Po aktyvių diskusijų prieita bendros nuomonės, jog pirmas žingsnis – rengti formalaus pobūdžio konsultacijas/seminarus savivaldybių ar apskričių lygmenyje, kuomet savivaldybių, kurių socialiniuose būstuose gyvenantys vartotojai neturi ženklių mastų skolų šilumos tiekėjams, atstovai dalintųsi gerąja praktika, kaip jiems pavyksta išspręsti minėtą problemą, su kitomis savivaldybėmis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min