Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2022 01 03

R.Sargūno sporto gimnazijos direktorė apie darbo pokyčius kalbėti neišdrįso

Naujienų portalo JP žiniomis, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vadovo kėdę palieka Jūratė Pauliukienė. Ji švietimo įstaigai vadovauja nuo pat gimnazijos įsteigimo pradžios. Ilgametė įstaigos vadovė laimėjo konkursą ir ketina dirbti kitame Lietuvos mieste.
Lėšos švietimui
Lėšos švietimui / 123RF.com nuotr.

Dar vis R.Sargūno sporto gimnazijos direktorė J.Pauliukienė apie būsimus darbo pokyčius kalbėti nepanoro, o, uždavus klausimą, ar tiesą, kad laimėjo konkursą ir Panevėžį keis į Kauną, atsakinėjo nenoriai.

„Dar prašymo išeiti iš darbo neparašiau. Kaip čia jums atsakyti? Tai mano asmeninis gyvenimas ir kodėl turėčiau apie tai su jumis kalbėti? Tai dabar apie mano asmeninį gyvenimą rašysite „ant viso Panevėžio“ ir paskelbsite, kad ruošiuosi kažkur išeiti. Dar prašymo neparašiau ir niekur neišeinu“, – nukirto švietimo įstaigai vadovaujanti J.Pauliukienė.

Apie galimą R.Sargūno sporto gimnazijos vadovės išėjimą nežinojo ir Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Dainius Šipelis nusistebėjo.

„Nieko nežinau, kad J.Pauliukienė dalyvavo kažkokiame konkurse ir ruošiasi išeiti. Man tai – naujiena, bet, jeigu ji parašys prašymą išeiti, bus skelbiamas konkursas R.Sargūno sporto gimnazijos vadovo postui užimti“, – teigė D.Šipelis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lūkesčius atliepiantis biuras: ir nedidelėje erdvėje galima patenkinti skirtingus poreikius
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius