Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 balandžio 17d. 15:54

R.Šimašiaus komitetas pakeitė pavadinimą į Laisvės partijos frakciją: išrinkta seniūnė

Remigijus Šimašius
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Dileta Nenienė
Į pirmąjį posėdį susirinkusi Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Laisvės frakcija (R.Šimašiaus rinkimų komitetas „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės") pakeitė pavadinimą ir išrinko naują frakcijos seniūnę. Ja tapo profesionali kultūros vadybininkė Dileta Nenėnė, rašoma pranešime žiniasklaidai.

D.Nenėnė bus atsakinga už frakcijos veiklos organizavimą, santykius su kitomis politinėmis jėgomis. D.Nenėnė turi dešimties metų kultūros vadybos patirtį, padedant įvairioms kultūros ir kūrybinių verslų organizacijoms surasti ir pasiekti viešojo finansavimo bei strateginių partnerysčių. Pastaruosius kelerius metus D.Nenėnė noriai dalinosi patirtimi įvairiose mokymosi programose, šiuo metu ji yra ES programos „Kūrybiška Europa" biuro Lietuvoje vadovė.

Vilniaus m. savivaldybės nuotr./Dileta Nenienė
Vilniaus m. savivaldybės nuotr./Dileta Nenienė„Tikiu bendruomenių energija ir jėga. Be titulų ir deleguotų pareigų, kaip ir kiti mano aktyvieji Pilaitės bendruomenės nariai. Miesto taryba taip pat yra daugiaasmenis organizmas, tad – be skambių šūkių – ketinu būti pastabia, atidžia ir efektyvia mūsų frakcijos dalimi. Mano tobulo miesto vizijoje ir didesnių, ir atokesnių rajonų bendruomenės yra įgalintos telktis, tarpusavio dalijimosi būdu gauti žinių ir įgūdžių – kaip suprasti savo problemas, kaip klausti, prašyti, prisidėti prie bendro miesto kūrimo", – sako naujoji frakcijos vadovė.

Seniūno pavaduotojus frakcija seniūnės teikimu rinks kitame artimiausiame posėdyje. Naujos kadencijos Laisvės frakciją sudarys 18 narių. Į pirmąjį posėdį miesto taryba rinksis jau kitą trečiadienį, balandžio 24 dieną.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min