Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rolandas Skaisgirys, Ervinas Raistenskis ir Algimantas Juocevičius – laisvėje

Rolandas Skaisgirys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Rolandas Skaisgirys
Šaltinis: 15min
0
A A

Įmonės „Videometra“ vadovas Rolandas Skaisgirys, buvęs vidaus reikalų viceministras Algimantas Juocevičius ir buvęs vidaus reikalų ministro patarėjas Ervinas Raistenskis – jau laisvėje. Prokuroras nutarė nesikreipti į teismą dėl įtariamųjų suėmimo, jiems skirtos švelnesnės kardomosios priemonės – pasižadėjimas neišvykti.

„Skirtos kardomosios priemonės, nesusijusios su laisvės atėmimu, tai yra – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti“, – ketvirtadienį 15min.lt sakė Generalinės prokuratūros atstovė Rita Stundienė.

Anot jos, prokuroras, spręsdamas dėl kardomosios priemonės parinkimo, atsižvelgė, kad visi yra anksčiau neteisti, kad turi gyvenamąją vietą, šeimą, pajamų šaltinį.

Ketvirtadienio rytą baigėsi R.Skaisgirio, A.Juocevičiaus ir E.Raistenskio sulaikymo terminas. Šie įtariamieji areštinėje praleido lygiai dvi paras.

Trečiadienio vakarą iš areštinės paleisti kiti du sulaikytieji – viešosios įstaigos „Pradas media“ direktorius Justinas Garliauskas ir bendrovės „NT Service“ vadovas Peisachas Kačerginskis. Jiems taip pat skirtas pasižadėjimas neišvykti.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Justinas Garliauskas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Justinas Garliauskas

Generalinė prokuratūra antradienį pranešė su Specialiųjų tyrimų tarnyba atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu stambiu mastu siekiant už atlygį daryti įtaką keletui praėjusiais metais Vidaus reikalų ministerijoje vykdytų viešųjų pirkimų. Buvo sulaikyti penki asmenys, įtariamųjų gyvenamosiose vietose ir darbovietėse, taip pat partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėse atlikta keliolika kratų.

Atliekant ikiteisminį tyrimą apklaustas ir buvęs „Tvarkos ir teisingumo“ atsakingasis sekretorius, dabar Seimo narys Rimantas Ručys. Seime apsilankę pareigūnai paėmė jo kompiuterį.

Ar bus kreipiamasi į Seimą dėl jo neliečiamybės naikinimo, prokuratūra kol kas nekomentuoja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min