Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 27d. 10:51

Radijo ir televizijos komisija žada kreipti ypatingą dėmesį Lietuvoje retransliuojamoms rusiškoms laidoms

Televizorius
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Televizorius

Po to, kai 15min.lt paskelbė, kad per Rusijos NTV parodyta laida, kurioje buvusi prostitutė pažėrė kaltinimų Valstybės saugumo departamentui (VSD), Lietuvos radijo ir televizijos komisija pranešė, kad skirs ypatingą dėmesį Lietuvoje retransliuojamoms rusiškoms laidoms.

LRTK išplatino pranešimą spaudai, kad stebėdama transliuojamas bei retransliuojamas televizijos programas ji atkreipė dėmesį į transliuojamo per palydovą nepriklausomo Rusijos kanalo – NTV laidą „ČP. Rassledovanije“. 

„Laidoje, transliuotoje š.m. lapkričio 25 d., buvo skelbiama vienpusiška ir vienašališka informacija apie Lietuvos VSD darbuotojų veiklą. Reaguodami į vis dažniau pasitaikančią nedraugišką informaciją iš Rusijos pusės, apie minėtą laidą Komisiją informavo ir televizijos žiūrovai. Atsižvelgdama į tai, Komisija pažymi, kad kreips ypatingą dėmesį į Lietuvoje retransliuojamas Rusijoje rengiamas laidas, bei siūlo Lietuvos televizijos programų retransliuotojams atsakingiau stebėti savo programų paketų turinį“, – skelbiama pranešime spaudai. 

Kaip skelbė 15min.lt, per NTV (Lietuvoje transliuojamą NTV MIR pavadinimu) kanalą, kuris kontroliuojamas su Kremliumi artimai susijusių žmonių, buvo parodyta laida „Ypatingas įvykis. Tyrimas“.

Šioje laidoje buvusi prostitutė kaltina Lietuvos VSD rinkus kompromituojančią informaciją apie Lietuvos vadovus, politikus, valdininkus bei verslininkus. Ji teigia buvusi užverbuota dabartinio VSD Kontržvalgybos valdybos vadovo Renato Petkaus bei buvusio VSD darbuotojo Mindaugo Jackevičiaus, jiems esą ir teikusi visą surinktą informaciją. Tiesa, jos žinios – dešimties metų senumo, tačiau VSD kaltinamas ir kitais nusikaltimais, kurie vyko visai neseniai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min