Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriui Aloyzui Juodžiui – įtarimai kyšininkaujant

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Tęsdami ikiteisminį tyrimą, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai įtarimus dėl galimo kyšininkavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 straipsnio 1 dalis) pareiškė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriui Eugenijui Pranevičiui ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariui Aloyzui Juodžiui.

Įtariama, kad Savivaldybės administracijos direktorius iš Radviliškio rajono daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimą atliekančios bendrovės vadovo už tai, kad Radviliškio rajono savivaldybė neperleistų daugiabučių namų administravimo funkcijos kitai bendrovei, kaip kyšį priėmė nemokamą kelionę į tarptautinę aplinkos apsaugos parodą Paryžiuje. Tarybos nario A. Juodžio palankumo, sprendžiant daugiabučių namų administravimo klausimus, siekianti minėta bendrovė pasiūlė įmonei, kurios akcininkas yra A. Juodis, statybos darbų.

Primename, kad, atliekant kitus ikiteisminius tyrimus dėl Radviliškio rajono savivaldybės galimai neskaidriai įgyvendinamų projektų, Šiaulių miesto apylinkės teismo sprendimu Savivaldybės administracijos direktorius E. Pranevičius ir tarybos narys A. Juodis 6 mėnesiams nušalinti nuo pareigų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min