TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Raimundas Alekna oficialiai inauguruotas Vilniaus meru

Naujasis Vilniaus meras Raimundas Alekna (dešinėje) baigusiam darbą Vilniaus merui Viliui Navickui įteikė Vilniaus mero grandinės kopiją.
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Naujasis Vilniaus meras Raimundas Alekna (dešinėje) baigusiam darbą Vilniaus merui Viliui Navickui įteikė Vilniaus mero grandinės kopiją.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 15 dieną naujuoju sostinės meru išrinktas Raimundas Alekna penktadienio vakarą Vilniaus rotušėje inauguruotas oficialiai. Mero regalijas jam įteikė vyriausiasis Vilniaus miesto tarybos narys Gediminas Konstantinas Daubaras.

„Linkiu naujajam merui sėkmingo darbo, nes mieste yra labai daug problemų, kad jas spręstų vilniečių labui. Už tai esame visi atsakingi. Asmeniškai linkėčiau geros sveikatos jam ir jo šeimai, nes be šeimos nelabai kas pavyktų“, – įteikęs regalijas sakė G.K.Daubaras.

Į sostinės vadovo inauguraciją susirinko ne tik daugybė sostinės tarybos narių, savivaldybės darbuotojų, bet ir Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Andrius Kubilius, kuris pabrėžė taip pat esantis vilnietis. „Noriu pasveikinti ir merą, ir jo žmoną, ir visus vilniečius su šia diena ir šiuo svarbiu įvykiu. Man tai šiek tiek liūdnas įvykis, nes prarandu puikų patarėją. Kartu galiu pasidžiaugti, nes pažinodamas R.Alekną, tvirtai sakau, kad Vilnius gauna labai patikimą žmogų į miesto vadovus“, – teigė A.Kubilius.

A.Kubilius padėkojo ir buvusiam merui Viliui Navickui už darbus, kurie nebuvo lengvi, bet juos reikėjo atlikti.

Pats meras kalbėjo trumpai. „Gaila, jog merui nėra priesaikos, nes ji, bent jau Vilniaus merui, turėtų būti. Savo iniciatyva pasižadu nuoširdžiai dirbti Vilniaus ir vilniečių labui, kursime kartu miestą, kuriuo didžiuosimės“, – sakė R.Alekna, kartu pasveikindamas visus su artėjančiomis Šv.Kalėdomis.

Buvęs meras V.Navickas gavo mero regalijų kopiją.

R.Alekna mero pareigas užėmė po daugiau negu du mėnesius trūkusių derybų tarp Vilniaus miesto tarybos valdančiųjų frakcijų. Jo pirmtakas šiame poste V.Navickas buvo paragintas iš posto trauktis po į viešumą iškilusio slapta įrašyti skandalingo pokalbio, kuriame girdisi, kaip meras ragina savivaldybės kontrolierių Šarūną Skučą daryti valdantiesiems palankius tyrimus. Tai nulėmė, kad V.Navickas buvo išmestas iš TS–LKD partijos ir paragintas palikti Vilniaus vadovo kėdę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min